Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
    To znaczy przy opcji wybierz piwo,nie mogę nic wklepać.
    trzeba najpierw wybrać browar.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
    Złośliwości nie pomogą, ale opcja inne z możliwością wpisania nazwy piwa pomogłaby napewno. Przemyśl to ART-cie
    ponieważ jak zwykle jest coś za coś - będę oczekiwał zgłoszeń o nowych piwach i zmianach parametrów - linki przed chwilą wprowadzone do DP.

    na razie zgłoszenia będą lądować w odpowiednich tematach na forum później będzie osobne miejsce na takie sprawy, bardziej zautomatyzowane w aktualizacji.

    myślę że to będzie dodatkowo wpływać na aktualność informacji o piwach w bazie BrowarBizowej.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
    Rzeczywiście jest taka możliwość. Ja w wypadku swojego piwa domowego pisałem przy pierwszym wypitym piwie z nowej warki całkowity koszt wytworzenia, bo inaczej nie mógłbym tego spamiętać. (dzielić przez liczbę wypitych piw przez siebie czy jak?). Tak więc jest to tylko mój problem który można pominąć.
    będzie w opcji z piwniczką

    Leave a comment:


  • Bombadil13
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    może trwać i złośliwości tu nie pomogą
    Złośliwości nie pomogą, ale opcja inne z możliwością wpisania nazwy piwa pomogłaby napewno. Przemyśl to ART-cie

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
    Czy w przypadku braku danych piw w liscie (np Bock z Bierhalle) będzie możliwość ręcznego wpisania czy wszystko jest uzaleznione tylko i wyłacznie do dodania danego piwa do bazy? A to może trochę trwać....
    może trwać i złośliwości tu nie pomogą

    a na poważniej nieco - wyasygnuję pełnomocnika d/s uaktualniania bazy danych piw i może jakoś to się ułoży pomyślnie

    T_A pewnie już zaciera ręce

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74
    Mam pytanie do Arta:
    W przypływie weny zamieściłem w nowym dzienniku piwa wypite w roku 2006. Dopiero potem zauważyłem dopisek, iż cyt."- Wpisy sprzed 2006.01.11 będą niedługo uwzględnione w nowym DP."
    Są one także w starym dzienniku, więc czy jak nastąpi połączenie to piwa te się zdublują? Czy mam je usunąć z jednego z dzienników?
    będę chciał to jakoś rozwiązać na dniach - jeśli komuś nie chce się czekać to można sobie te piwa wprowadzić ze starego do nowego DP ale proszę pamiętać o skasowaniu ich ze starego DP.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kalifat
    Ustawienia "Domyslne" są chyba skopane.

    Ponieważ link Ustawienia jest mało widoczny, to po pierwszym wejściu do DP i np. wprowadzeniu kilku takich samych piw nie korzysta ze skoku czasowego pomiędzy nimi.
    Niby w ustawieniach domyślnych jest 45 minut, ale dopiero po wejściu do tych ustawień i ich zatwierdzeniu jest z tym OK.

    Zresztą, skoro po pierwszym wejściu do DP pokazują się wszystkie opcje do wpisania dla piwa, to w ustawieniach domyślnych wszystkie opcje wyboru powinny być zaznaczone,a nie odznaczone.
    Dla kogoś, kto będzie używał pierwszy raz DP zaskoczeniem będzie, jak zniknie mu bezwiednie pół opcji w DP.

    ps. mam nadzieję, że to choć trochę zrozumiale napisałem
    Ustawienia domyślne - poprawione.

    Opisane zdarzenie miało miejsce gdy zaglądało się na ustawienia po raz pierwszy lub nie zapisywano jeszcze nigdy ustawień. Dlatego mogło się wydawać że domyślnie wszystko jest faktycznie dznaczone. Teraz poprawiłem i w przypadku jw. wyświetlają się już faktyczne ustawienia domyślne.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
    Chciałem z rana uzupełnić dziennik i niespodzianka:
    Browar Jagiełło - brak Powerów (jasnego i ciemnego), co prawda to te same piwa pod inną nazwą (eks 14,2%) ale jednak. Damy radę to dopisać ?
    dopisane

    Leave a comment:


  • skandal
    replied
    Przepraszam! Już ok.. Zapomniałem o poście Marusi o odznaczaniu Zaznaczyłem to co chce mieć i jest dobrze.

    Leave a comment:


  • skandal
    replied
    Zmieniałem, ale zupełnie inne rzeczy. Czyżbym czegoś nie doczytał?

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    a zmieniałeś sobie coś w ustawieniach swojego DP?

    Leave a comment:


  • skandal
    replied
    U mnie nie ma teraz podziału na pasteryzowane/nie pasteryzowane i na wybór naczynia, ale to chyba braki przejściowe?

    Leave a comment:


  • MLT
    replied
    Melduję, że w browarze Van Pur brakuje piwa Van Horn.

    Leave a comment:


  • Pogoniarz
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
    U mnie nie wiem dlaczego,ale nie jest aktywna lista piw...
    To znaczy przy opcji wybierz piwo,nie mogę nic wklepać.

    Leave a comment:


  • Sokół83
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
    bardzo dobrym pomysłem jest to wybieranie piw z listy ale również jestem za dodaniem pola do ręcznego wpisywania
    dobrze by było gdyby w przypadku ręcznego wpisywania piwa pojawiało sie "okienko" z % ekstraktu

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎