Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Pogoniarz
    replied
    U mnie nie wiem dlaczego,ale nie jest aktywna lista piw...

    Leave a comment:


  • skandal
    replied
    Zmiany bardzo dobre! Chociaż ja nigdy nie narzekałem, lubiłem zawsze wpisywać te wszystkie rubryczki nawet gdy po jakimś czasie niewypełniania miałem po 20-30 pozycji do dodania. Ale bardzo dobrym pomysłem jest to wybieranie piw z listy ale również jestem za dodaniem pola do ręcznego wpisywania. Bardzo dobry jest też podział na zagraniczne z wyborem kraju i domowe. Teraz czekam na powrót statystyk. Już nawet mi się sniło że coś się stało i statystyki od początku szlag trafił To był straszny sen-widać już w dziennikową paranoje popadłem całkowicie

    Leave a comment:


  • Kolesław
    replied
    Dla mnie git.

    Leave a comment:


  • Shlangbaum
    replied
    U mnie nie działa jedynie wyświetlanie: litry dziennie, cały czas jest na zero a 16 piw w tym roku wypiłem.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83
    no właśnie mogła by być opcja inne przy nazwie piwa i miejsce na wpisanie nazwy - tak jak było z browarami zagranicznymi w poprzednim dzienniku
    Zgadzam się. Na przykład mwojtaszek przywiózł z Kłodawy Zodiak prosto z cycka i nie wiadomo jakie to piwo
    Last edited by Shlangbaum; 13-01-2006, 11:10.

    Leave a comment:


  • kiszot
    replied
    W browarze Staropolskim brakuje piwa Kmicic Pils.

    Leave a comment:


  • grzech
    replied
    Wcześniej pisał o tym becik. Domagam się możliwości wpisywania piwa "z ręki". Piłem bocka w Bierhalle i co ?!

    Leave a comment:


  • jerzy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
    Ja w wypadku swojego piwa domowego pisałem przy pierwszym wypitym piwie z nowej warki całkowity koszt wytworzenia, bo inaczej nie mógłbym tego spamiętać.
    Robię tak samo by potem móc się cieszyć piciem "darmowego" piwa, a nie głowić się ile mnie ono kosztowało.

    Leave a comment:


  • JAckson
    replied
    JAckson> ale Artowi chyba chodziło o szacunkowy koszt wytworzenia tej ilości piwa, którą umieszczasz w dzienniku
    Rzeczywiście jest taka możliwość. Ja w wypadku swojego piwa domowego pisałem przy pierwszym wypitym piwie z nowej warki całkowity koszt wytworzenia, bo inaczej nie mógłbym tego spamiętać. (dzielić przez liczbę wypitych piw przez siebie czy jak?). Tak więc jest to tylko mój problem który można pominąć.
    Last edited by JAckson; 13-01-2006, 09:29.

    Leave a comment:


  • cyborg_marcel
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
    W ustawieniach występuje taka informacja:
    "Możesz ograniczyć liczbę danych do wprowadzania w formularzach. Odznaczenie danego elementu spowoduje że nie będzie się pojawiał (także w statystykach)."
    "Odznaczenie" chyba oznacza odklikanie istniejącego ptaszka?
    A tym czasem ptaszków nie ma, kwadraciki puste. Ja wiem, blondinka jezdem, ale mnie to zdezorientowało i najpierw odhaczyłam pola, których nie chcę, żeby po powrocie do dziennika stwierdzić, że pola, których nie chcę, są, a te, które chcialam, zniknęły
    Cyborg to opracował - należy najpierw zaznaczyć ptaszkiem niechciane pola i dać "zapisz", potem odhaczyć ptaszka i dać "zapisz" => znika to, czego nie chcieliśmy (fakt, trochę na około, ale można ).

    Leave a comment:


  • cyborg_marcel
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
    Aby było na temat - przy piwie domowym jest opcja 'Szacunkowy koszt wytworzenia'. Nie da się wpisać więcej niż 99,99zł. A zdażyło mie się parę razy przekroczyć 100. W sumie to drobiazg i w zasadzie można tego nie zmieniać....
    JAckson> ale Artowi chyba chodziło o szacunkowy koszt wytworzenia tej ilości piwa, którą umieszczasz w dzienniku (np. 0,5 litra) - no to chyba ciężko by było tyle pieniędzy wydać (ile wtedy 20 litrów by Cię kosztowało ).

    Leave a comment:


  • JAckson
    replied
    Wielkie dzięki dla ARTa za pracę nad DP

    Dopóki DP nie działa w pełni trudno mi go ocenić. Jednak wygląda na to, że wiele propozycji zmiany zostało uwzględnione.

    Aby było na temat - przy piwie domowym jest opcja 'Szacunkowy koszt wytworzenia'. Nie da się wpisać więcej niż 99,99zł. A zdażyło mie się parę razy przekroczyć 100. W sumie to drobiazg i w zasadzie można tego nie zmieniać....

    Możliwość wybierania piwa z listy jest bardzo fajne (pragnąłem tego ) jednak opcja wpisania z ręki nazwy piwa w pewnych przypadkach może być użyteczna.

    Leave a comment:


  • swerd
    replied
    czy moze byc objetosc 355?

    co drugie piwo pije wlasnie takie

    no i US pint 474 to te pozostale co pijam

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    W ustawieniach występuje taka informacja:
    "Możesz ograniczyć liczbę danych do wprowadzania w formularzach. Odznaczenie danego elementu spowoduje że nie będzie się pojawiał (także w statystykach)."

    "Odznaczenie" chyba oznacza odklikanie istniejącego ptaszka?
    A tym czasem ptaszków nie ma, kwadraciki puste. Ja wiem, blondinka jezdem, ale mnie to zdezorientowało i najpierw odhaczyłam pola, których nie chcę, żeby po powrocie do dziennika stwierdzić, że pola, których nie chcę, są, a te, które chcialam, zniknęły
    Możnaby to ewentualnie zmienić na : "Możesz ograniczyć liczbę danych do wprowadzania w formularzach. Zaznacz tylko te pola, które chcesz, żeby się ukazywały w dzienniku" albo "difoltowo" wstawić w okienka ptaszki

    To oczywiscie pierdoła, ale staram się pomóc

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    pozwolę sobie jeszcze zaczekać na dalsze uwagi, zanim hurtowo zajmę sie odpowiedziami

    Leave a comment:


  • Twilight_Alehouse
    replied
    Podoba mi się nowy dziennik, faktycznie jest intuicyjny. I jako statystykolub mogę z chęcią wypełniać wszystkie rubryczki Ale nie chce mi się na nowo wpisywać piw z tego roku, poczekam aż same się przeniosą... Niemniej przyłączę się do opinii że powinna być możliwość ręcznego wprowadzenia piwa któtrego nie ma na liście.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎