Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • peter007
    replied
    Mnie się podoba to, że możemy decydować o tym co uwzględniać w statystykach a co jest dla nas zbędne (w moim przypadku np. godzina)

    Leave a comment:


  • MLT
    replied
    No i zapomniałem o jeszcze jednym. W poprzednim roku trzy razy spożywałem piwo dwulitrowe (PET), a maksymalna objętość to 1500 ml.

    Leave a comment:


  • MLT
    replied
    Zdecydowanie powinna być dostępna opcja wpisywania nazw piw "z palca". nie mogę wpisać Złotego stronga z Nakła.
    Last edited by MLT; 12-01-2006, 20:07.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika biermann
    Krok w dobrą stronę tylko po co godzina
    po jajco Biermannie

    w ustawieniach sobie pogrzeb i wyłącz godzinę czy minuty czy co to tam jeszcze chcesz

    Leave a comment:


  • biermann
    replied
    Krok w dobrą stronę tylko po co godzina

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    wygląda fajnie, bardziej intuicyjnie, ale chyba nie przekona mnie to do powrotu do wypełniania DP.

    Leave a comment:


  • zythum
    replied
    Dla mnie nie ma ciągle opcji multiplikowania danego piwa (znaczy jest ale tylko do 1500 ml czyli trzech piw) a jak ja czasem wypijam 15 takich samych piw?
    No ale to w sumie nie są uwagi do działania tylko do funkcjonalności .
    Ogólnie zmiany w dobrym kierunku ale przetestuję dzinnik dopiero po poniedziałku w Bierhalle

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
    Oczywiście, że go nie ma! Ponieważ Porter ten jest TYLKO rozlewany w Koszalinie a warzony w Strzelcu.
    No to to akurat wiem, nie wiedziałam, że muszę się aż tak wysilać, kurka Normalnie niedługo to żadna etykieta nie będzie zgodna z zawartością

    Leave a comment:


  • abernacka
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
    Ło kurka, nowy dziennik imponujący!!!!
    Niestety, pierwszym piwem jakie wczoraj piłam był Brok Porter, a nie ma go na liście
    (...)
    Oczywiście, że go nie ma! Ponieważ Porter ten jest TYLKO rozlewany w Koszalinie a warzony w Strzelcu.

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    Ło kurka, nowy dziennik imponujący!!!!
    Niestety, pierwszym piwem jakie wczoraj piłam był Brok Porter, a nie ma go na liście

    Wydaje mi się, że faktycznie dobrze y było wprowdzić opcję ręcznego wpisywania brakujących nazw, bo się, Art, zarąbiesz

    Leave a comment:


  • Ahumba
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
    W ramach testów wprowadziłem wszystkie tegoroczne piwa do nowego dziennika i żadnych błędów nie zauważyłem, z jednym małym "ale": w statystyce "ogólnej" (tej na stronie do wprowadzania danych), w pozycji "Litry dziennie" niezmiennie figuruje "0.00" (chyba, że to skutek "okresu przejściowego").
    mam to samo, więc to pewnie taka "uroda".
    Wstrzymałem się tylko z przepisaniem piw nieuwzględnionych w danym browarze tj.
    bock z Bierhalle czy super mocne z Zabrza. Poczekamy na dalsze zmiany, które pozwolą wprowadzić i te piwa.

    Leave a comment:


  • Wujcio_Shaggy
    replied
    W ramach testów wprowadziłem wszystkie tegoroczne piwa do nowego dziennika i żadnych błędów nie zauważyłem, z jednym małym "ale": w statystyce "ogólnej" (tej na stronie do wprowadzania danych), w pozycji "Litry dziennie" niezmiennie figuruje "0.00" (chyba, że to skutek "okresu przejściowego").

    Leave a comment:


  • Sokół83
    replied
    no właśnie mogła by być opcja inne przy nazwie piwa i miejsce na wpisanie nazwy - tak jak było z browarami zagranicznymi w poprzednim dzienniku

    a tak poza tym opcja z wpisanymi piwami bardzo mi sie podoba

    Leave a comment:


  • Bombadil13
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kalifat
    Ustawienia "Domyslne" są chyba skopane.

    Zresztą, skoro po pierwszym wejściu do DP pokazują się wszystkie opcje do wpisania dla piwa, to w ustawieniach domyślnych wszystkie opcje wyboru powinny być zaznaczone,a nie odznaczone.
    Dla kogoś, kto będzie używał pierwszy raz DP zaskoczeniem będzie, jak zniknie mu bezwiednie pół opcji w DP.

    ps. mam nadzieję, że to choć trochę zrozumiale napisałem
    Ja zrozumiałem i także miałem z tym kłopot, musiałem się troszke wczytać, ale może to celowy manewr ART-a by uczyć browarowiczów czytać ze zrozumieniem

    Uwazam także, że w rubryce wybierz piwo powinno znaleźć się miejsce na "inne". Dane techniczne piw sie zmieniają, dochodza nowe piwa np. w Jabłonowie brak jest Miodowego Mocnego i jak tu je do dziennika wpisać (chyba nie będę go po prostu pił)

    Poza tym mnie dziennik działa ok!

    Brawo ART! zmiany udane

    Leave a comment:


  • becik
    replied
    Czy w przypadku braku danych piw w liscie (np Bock z Bierhalle) będzie możliwość ręcznego wpisania czy wszystko jest uzaleznione tylko i wyłacznie do dodania danego piwa do bazy? A to może trochę trwać....

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎