Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • kalifat
    replied
    Ustawienia "Domyslne" są chyba skopane.

    Ponieważ link Ustawienia jest mało widoczny, to po pierwszym wejściu do DP i np. wprowadzeniu kilku takich samych piw nie korzysta ze skoku czasowego pomiędzy nimi.
    Niby w ustawieniach domyślnych jest 45 minut, ale dopiero po wejściu do tych ustawień i ich zatwierdzeniu jest z tym OK.

    Zresztą, skoro po pierwszym wejściu do DP pokazują się wszystkie opcje do wpisania dla piwa, to w ustawieniach domyślnych wszystkie opcje wyboru powinny być zaznaczone,a nie odznaczone.
    Dla kogoś, kto będzie używał pierwszy raz DP zaskoczeniem będzie, jak zniknie mu bezwiednie pół opcji w DP.

    ps. mam nadzieję, że to choć trochę zrozumiale napisałem

    Leave a comment:


  • kony
    replied
    Chciałem z rana uzupełnić dziennik i niespodzianka:
    Browar Jagiełło - brak Powerów (jasnego i ciemnego), co prawda to te same piwa pod inną nazwą (eks 14,2%) ale jednak. Damy radę to dopisać ?

    Leave a comment:


  • Pinio74
    replied
    Mam pytanie do Arta:
    W przypływie weny zamieściłem w nowym dzienniku piwa wypite w roku 2006. Dopiero potem zauważyłem dopisek, iż cyt."- Wpisy sprzed 2006.01.11 będą niedługo uwzględnione w nowym DP."
    Są one także w starym dzienniku, więc czy jak nastąpi połączenie to piwa te się zdublują? Czy mam je usunąć z jednego z dzienników?

    Leave a comment:


  • thrashcan
    replied
    Hmmm... przy próbie edycji wpisu (dodanie ceny piwa) wymazują się wszystkie wcześniej wprowadzone dane (co to za piwo, jaki browar itp).

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    to akurat był błąd -zjedzona literka

    poprzez niedostępność pewnych opcji miałem na myśli bardziej usprawnienia postulowane a niewidoczne w DP niż te które standardowo były i powinny nadal być w dzienniku.

    Leave a comment:


  • thrashcan
    replied
    Mhm z tego, co na razie zauważyłem (a raczej czego nie zauważyłem) to brak możliwości dodania ceny wypitych piw. Ale rozumiem, że to jest ta "część opcji na razie niedostępna"

    Leave a comment:


  • Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

    Tutaj proszę o zgłaszanie przede wszystkim zauważonych błędów w wersji przejściowej dziennika piwnego AD 2006. Pewnie jest sporo byków, więc proszę o informacje - najlepiej w tym temacie

    Część opcji jest na razie niedostępnych, część chaotycznie porozrzucana tu i tam, sam DP nadal jest w niezbyt okazałych szatach - tego na razie proszę się zbytnio nie czepiać


    :*
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎