Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • yaro74
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
    Znowu coś się popsuło. Po wybraniu browaru nie rozwija się wałek z konkretnymi piwami. Tak samo przez kompa jak i przez komórę
    Mam to samo, zgłosiłem to do Arta.

    Leave a comment:


  • chechaouen
    replied
    Znowu coś się popsuło. Po wybraniu browaru nie rozwija się wałek z konkretnymi piwami. Tak samo przez kompa jak i przez komórę

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    poprawione

    Leave a comment:


  • Gringo
    replied
    Coś się rozsypało w DP. Nie można wybrać piw w konkretnych browarów.

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Wersja beta jest lepsza, pozwala wyszukać piwo po nazwie, i dodać je offline. Nadal brakuje wodotrysków, ale działa .

    Leave a comment:


  • grew
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja jestem stary ale nie aż tak żeby nie dostrzegać tego, że aktualnej aplikacji trochę daleko do wypełnienia znaczenia słowa "zgrabna". Nie chodzi o mnie, bo jej używam i tak za co dziękuje twórcy, ale o miłośników fajerwerków i wodotrysków.
    Masz rację, zgrabna nie była, jak jej kiedyś próbowałem używać. Doszło do tego, że wolę wprowadzać "post factum" na komputerze nierzadko przepisując z komórki, z notatek...
    Jeśli kod źródłowy aplikacji można wydobyć od Twórcy to mógłbym spróbować ją unowocześnić. Na stworzenie "od zera" niestety nie mam czasu.

    Leave a comment:


  • leona
    replied
    Ja jestem stary ale nie aż tak żeby nie dostrzegać tego, że aktualnej aplikacji trochę daleko do wypełnienia znaczenia słowa "zgrabna". Nie chodzi o mnie, bo jej używam i tak za co dziękuje twórcy, ale o miłośników fajerwerków i wodotrysków.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Przecież jest od lat.
    Last edited by Pendragon; 24-05-2016, 08:54.

    Leave a comment:


  • leona
    replied
    To jak jesteśmy przy koncercie życzeń to ja bym prosił aby zgłosił się jakiś student, który w ramach pracy zaliczeniowej czy inżynierskiej napisałby zgrabną aplikację na smartfony. Taką ze wszystkimi wodotryskami

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    poprawione, dziękuję za zgłoszenie.

    Leave a comment:


  • majeure
    replied
    Czy ktoś jeszcze korzysta z wersji 'stacjonarnej' dziennika piwnego (oprócz mnie)? W wersji mobilnej zegar automatycznie uwzględnia zmianę czasu z zimowego na letni (i na odwrót), czy naprawdę w wersji stacjonarnej nie da się tego zrobić? Admin, pobudka, czas letni obowiązuje już niemalże od 2 miesięcy, najwyższy czas zmienić ustawienia.

    Leave a comment:


  • kaczka116
    replied
    brakuje mi w DP opcji dodania etykiety no i w piwach konkretnych tez takie puste lyse okienko kolo parametrow (ale to tylko tak mowie :P )

    Leave a comment:


  • VanPurRz
    replied
    tak sobie pomyślałem, że ciekawa by była opcja wpisywania lokalu w którym się piło. Zdaje sobie sprawe z trudności aktualizacji w przypadku listy rozwijanej dlatego myślę jedynie o wpisywaniu z palca w dodatkowym oknie.

    Leave a comment:


  • VanPurRz
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika metalsrem Wyświetlenie odpowiedzi
    Setka jest kontraktowa, warzy w Browarze Jana i w Wąsoszu.
    Wielkie dzięki.

    Leave a comment:


  • metalsrem
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
    Czy browar Setka jest w dzienniku piwnym bo nie mogę znaleźć?
    Setka jest kontraktowa, warzy w Browarze Jana i w Wąsoszu.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X