Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • beerek62
    replied
    DP nie uwzględnia zmiany czasu - godzinę trzeba korygować ręcznie

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    No oczywiście. Dla upewnienia moderatora możesz jeszcze raz opisać swoje śledztwo.

    Leave a comment:


  • chechaouen
    replied
    To sorry. Czyli w "Zgłoszenie nowego piwa"?

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Tutaj zgłasza się problemy techniczne z DP. Nic dziwnego, że nikt ci nie chce pomóc, skoro nie zgłosiłeś piw tam gdzie się powinno to uczynić, czyli w stosownym temacie

    Leave a comment:


  • chechaouen
    replied
    No dobra. Gadam sam ze sobą. Przeprowadziłem miniśledztwo. Z ciekawości zadzwoniłem pod zamieszczony na etykiecie nr telefonu. Rezolutna pani poinformowała mnie, że od jakiegoś czasu Gniewosze Ciemne (podobnie jak inne piwa firmowane nazwą Gontyniec) warzone są już w Czarnkowie. Być może to jakaś ściema. Ale chyba nie. No chyba, że ktoś coś wie. Jak się wchodzi na podaną na etykiecie stronę browar-gontyniec.pl następuje natychmiast przekierowanie na stronę browaru Czarnków. W każdym razie jeżeli te informacje nie są bzdurą proszę o zamieszczenie tej pozycji w DP, bo nie ma. Pewnie by było tak
    Czarnków, Gniewosz Ciemny
    No chyba, że Gontyniec zostałby już wreszcie browarem skoro przejął Czarnków.
    Parametry: eks: 14,1. alk: 5,6. (nie 6,0 jak we wcześniejszych "kontraktowych" Gniewoszach C.)
    Last edited by chechaouen; 10-03-2014, 16:03.

    Leave a comment:


  • chechaouen
    replied
    Pisałem już o tym w "Piwo konkretnie" w "Sprawy techniczne", ale tam chyba mało ludzi zagląda. Skusiłem się na ten 6-pak gontyńcowych Gniewoszów Ciemnych (promocja w Realu). I teraz nie wiem, gdzie je podłączyć w DP. Gdzie one teraz są warzone? W Witnicy? W Krajanie? Już w Czarnkowie? Parametry się zmieniły, alk. już jest 5.6 a nie 6.0 jak we wcześniejszych (witnicowych i krajanowych) wersjach. Zatem może jakieś nowe miejsce warzenia Gontyniec sobie wymyślił. Ktoś coś wie?

    Leave a comment:


  • Seta
    replied
    A mnie przerażają trochę te olbrzymie listy. Zanim się doklikam na moim małym laptopiku do Żywca to hoho.
    Może np wyrzucić browary restauracyjne do innej zakładki (obok zagraniczne i domowe)?

    Inny pomysł:
    chechbox w ustawieniach - "chcę dodawać piwa nie produkowane w bieżącym roku"
    - jeśli byłby odznaczony w listach byłyby tylko te piwa/browary, które są dostępne do głosowania w plebiscycie na piwo roku + nowości.
    Jak ktoś sobie coś leżakuje w piwnicy, to zaznacza owego boxa i ma full-wybór.
    Last edited by Seta; 30-01-2014, 12:35.

    Leave a comment:


  • chechaouen
    replied
    Próbowałem właśnie dorzucić do prowadzonego od 1 stycznia (taki wyrzut sumienia, dzięki temu mam mniej pić ) piwo Edelmaister Pilsener z Van Pura (4,5 proc. alk, to sprzedawane w petach 1,0 i 1,5 l. w Realu m.in.). Ale nie ma go wśród piw, które można dodawać do DP, mimo że wątek w sekcji Piwo Konkretnie to piwo ma.

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Z zaglądałeś do DP?

    Leave a comment:


  • WojciechT
    replied
    Czy wtedy wypite Pszenie... Pszenice Trzeba będzie dodawać od nowa?

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Brat_Piwny Wyświetlenie odpowiedzi
    Z&Z Wojkówka jest "Pszenia Bamberg" zamiast "Pszenica Bamberg"
    Błędy młodości
    Proszę o usunięcie z DP Pszenia Bamberga.
    Last edited by dyczkin; 13-11-2013, 17:42.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Może leją tylko małe piwa?

    Leave a comment:


  • Brat_Piwny
    replied
    Z&Z Wojkówka jest "Pszenia Bamberg" zamiast "Pszenica Bamberg"

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Zatem Dyczkin od kilku dni działa z dodawaniem i zdaje się całkiem zgrabnie mu idzie.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Właściwie to już od 2 tygodni miałem zamiar zgłosić rezygnację, ale jakoś się przeciągnęło, a skoro kandydat sam się zgłosił...

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎