Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
    Nikt Ci nie każe notować każdego piwa w notesie, choć jak nie masz neta w pobliżu lub piwa nie ma w bazie, to notes przyda się. Ja np. jak nie ma piwa w DP, to zapisuję w uwagach nazwę wypiego piwa a po pewnym czasie zmieniam na właściwe piwo

    Ze swojej strony, po zgłoszeniu kandydatury , obiecuję częstsze aktualizacje. Art ruch należy do Ciebie.
    No dobra, zatem przejdźmy na PW, rąk do pracy nigdy za wiele

    Leave a comment:


  • Piecia
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
    Piecia, bardziej chodziło mi o cytowany fragment wypowiedzi VanPurRza.

    Ps. Jeśli Cię czymś uraziłem to przepraszam.
    Chyba żartujesz - mnie tak łatwo urazić nie można

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    No i gra gitara.
    ART - niech dyczkin zajmie się nowymi piwami, ja zostawię sobie tylko knajpy. No i teraz także newsy.

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
    Mnie akurat DP a nie zeszyt czy notes mobilizuje do notowania. I niech tak zostanie.

    Amen.
    Nikt Ci nie każe notować każdego piwa w notesie, choć jak nie masz neta w pobliżu lub piwa nie ma w bazie, to notes przyda się. Ja np. jak nie ma piwa w DP, to zapisuję w uwagach nazwę wypiego piwa a po pewnym czasie zmieniam na właściwe piwo

    Ze swojej strony, po zgłoszeniu kandydatury , obiecuję częstsze aktualizacje. Art ruch należy do Ciebie.

    Leave a comment:


  • Promil03
    replied
    Piecia, bardziej chodziło mi o cytowany fragment wypowiedzi VanPurRza.

    Ps. Jeśli Cię czymś uraziłem to przepraszam.

    Leave a comment:


  • Piecia
    replied
    Temat jest do zgłaszania propozycji i błędów więc zrobiłem to - zdaje mi się że dość grzecznie. Mnie akurat DP a nie zeszyt czy notes mobilizuje do notowania. I niech tak zostanie.

    Amen.

    Leave a comment:


  • Promil03
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
    Popieram. Nie wpisałem kilku rzeczy co najmniej bo wpisywanie nowego piwa trwało tyle, że już zapomniałem co miałem wpisac. Wiem, że nowości jest teraz dużo ale przynajmniej dzień po premierze powinny się piwa w DP znajdować.
    Co to znaczy powinny?
    Po piątkowych premierach piw Pendragon ma wstać rano w sobotę o 5.45 i dodawać nowe piwa do bazy?
    Można przecież zapisać w notesie (spytajcie Promila03) lub zeszycie (spytajcie dadka) nowe wypite piwo i uzupełnić potem DP.
    Nie jesteśmy tutaj na etatach, żeby tłumaczyć się przed wami czemu piwo jest dodane w czwartek a nie we środę.
    Często w różnych wątkach widzę że zmieniły się parametry piw, ale zgłosić w odpowiednim temacie to już się danemu delikwentowi nie chce. Wymagać tak, dać coś od siebie - nie.
    Nie zawsze jest czas na hobby, często ważniejsza jest rodzina i inne zainteresowania.
    Więcej szacunku dla bezinteresownej pracy innych Panowie.

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Dyczkin zgłasza gotowość Tekst od teraz to: piwo gotowe do hejtu

    Leave a comment:


  • VanPurRz
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
    Zapewne było to już poruszane, ale nie mam czasu ani chęci przekopywać się przez 25-stronnicową dyskusję

    Czy dało by się częściej aktualizować bazę piw? Wpisując na bieżąco dane do dziennika rzadko wracam do poprawiania piw - a coraz częściej jest tak, że piwo już od przynajmniej tygodnia jest w sprzedaży, a w DP brak (ostatni przykład - pszenica z Ursa Maior).
    Popieram. Nie wpisałem kilku rzeczy co najmniej bo wpisywanie nowego piwa trwało tyle, że już zapomniałem co miałem wpisac. Wiem, że nowości jest teraz dużo ale przynajmniej dzień po premierze powinny się piwa w DP znajdować.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Może by i dało, ale nie zawsze jest na to czas. A może sam chciałbyś się tym zająć? Ostatnio nawalam z aktualizacją, więc będzie lepiej dla wszystkich jak ktoś nowy, z zapałem, przejmie pałeczkę.
    Last edited by Pendragon; 07-10-2013, 17:01.

    Leave a comment:


  • Piecia
    replied
    Zapewne było to już poruszane, ale nie mam czasu ani chęci przekopywać się przez 25-stronnicową dyskusję

    Czy dało by się częściej aktualizować bazę piw? Wpisując na bieżąco dane do dziennika rzadko wracam do poprawiania piw - a coraz częściej jest tak, że piwo już od przynajmniej tygodnia jest w sprzedaży, a w DP brak (ostatni przykład - pszenica z Ursa Maior).

    Leave a comment:


  • grew
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika oyo Wyświetlenie odpowiedzi
    Taaaa, przeglądarkę.
    Tę przeglądarkę https://play.google.com/store/apps/d...5uaWtwaXdueSJd
    No to trzeba pisać konkretnie To aplikacja okołobrowarbizowa

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika oyo Wyświetlenie odpowiedzi
    Taaaa, przeglądarkę.
    Tę przeglądarkę https://play.google.com/store/apps/d...5uaWtwaXdueSJd
    Przekaże uwagi shajenowi

    Leave a comment:


  • oyo
    replied
    Taaaa, przeglądarkę.
    Tę przeglądarkę https://play.google.com/store/apps/d...5uaWtwaXdueSJd

    Leave a comment:


  • grew
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika oyo Wyświetlenie odpowiedzi
    Odinstalowałem, po pokazaniu się reklam. Może pomyślał byś, o wersji płatnej, bez nich?
    Co odinstalowałeś? Przeglądarkę?
    A co do reklam polecam lekturę http://www.browar.biz/premium.php

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎