Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Coć się pochrzaniło

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • crizz
    ...
    • 02-2003
    • 1255

    Nie chodzi o zakumanie, a o to, że nowy profil Browar-Full jest po prostu mało czytelny. Popieram wniosek Slado. Art, może wprowadzisz jeszcze jakieś zmiany, w miarę możliwości wynikających z ograniczeń?
    Ja w ramach kompromisu przesiadam się na Browar-Dia. Na razie .

    Comment

    • Rolek
      Senior
      • 08-2001
      • 1038

      Marusia napisał(a)
      Przyznam szczerze, że jestem zaskoczona - wydaje mi się, że Art wyraźnie napisał, że obsługa pełnej strony jest droższa, zatem wydaje mi się, że w poczuciu solidarności z Adminem jak również z dbałością o świetlaną przyszłość naszego wspaniałego serwisu wszyscy powinni zostać przy wersji odchudzonej, a tu widzę, że mało kto zakumał
      Zakumał zakumał. Początkowo sądziłem, że to jakiś błąd u mnie. Przełączyłem się na "stary tryb", ale obecnie testuję swoje oczy na nowym. I się przyzwyczajam. Chociaż, tak jak pisał Slado, możnaby co drugi post wyszarzyć, czy jakoś tak. Odzielanie liniami jest trochę mało czytelne.

      Comment

      • breslauer
        Senior
        • 05-2002
        • 2690

        Przestawiłem się na tryb Dia - można się do tego przyzwyczaić, nie jest tak źle.

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          crizz napisał(a)
          Nie chodzi o zakumanie, a o to, że nowy profil Browar-Full jest po prostu mało czytelny.
          Aha, chyba, że tak. Ja nie wiem, bo mam Dia włączone już od zamierzchłych czasów
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Ahumba
            Senior
            • 05-2001
            • 8962

            Pamiętam jak przy całkowitej zmianie wyglądu browaru forumowicze narzekali, że to nie to, że stare było lepsze itd, itp.
            Jest to kwestia przyzwyczajenia.
            Za niedługo nikt lub prawie nikt nie będzie pamiętał jak to drzewiej bywało.
            Nie ma co kombinować tylko trza pomóc Artowi i przestawić głownie siebie na NOWE.
            Takie jest moje zdanie.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • Pinio74
              Senior
              • 10-2003
              • 3881

              za namową braci forumowej zaczynam testować nowy wygląd browaru, za skutki nie ręczę, ale się postaram
              BIRRARE HUMANUM EST

              Comment

              • pjenknik
                • 08-2001
                • 3388

                A ja mam propozycję, aby więcej osób zostało Premium Użytkownikami. Art zarobi troche więcej i nie będzie musiał szukac oszczędności. Pamiętajcie że to tylko 5 zł na miesiąc. Dwa piwa. Szczególnie Ci którzy mają zawsze dużo do powiedzenia.
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • jerzy
                  piwoholik
                  • 10-2001
                  • 4705

                  pjenknik napisał(a)
                  Pamiętajcie że to tylko 5 zł na miesiąc. Dwa piwa.
                  Albo jedno w knajpie (a w Warszawie - nawet tylko małe).
                  Przyłączam się do apelu pjenknika!
                  browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                  Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                  Comment

                  • Cocobango
                    Senior
                    • 04-2002
                    • 818

                    Ahumba napisał(a)
                    Pamiętam jak przy całkowitej zmianie wyglądu browaru forumowicze narzekali, że to nie to, że stare było lepsze itd, itp.
                    Jest to kwestia przyzwyczajenia.
                    Za niedługo nikt lub prawie nikt nie będzie pamiętał jak to drzewiej bywało.
                    Nie ma co kombinować tylko trza pomóc Artowi i przestawić głownie siebie na NOWE.
                    Takie jest moje zdanie.
                    Mam nadzieję że tak wlaśnie będzie, bo na razie nijak nie mogę się do tego przyzwyczaić.
                    Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
                    Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
                    HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Też kumam o co chodzi.Niestety wszystko mi się zlewa.Co do zostania Premium użytkownikiem.Mam nadzieję,że pewien bank na pewne konto dzisiaj przelał kasiorkę
                      Wspierajmy naszego Admina


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • Pepek
                        Senior
                        • 04-2003
                        • 1499

                        Jako kumaty znów przełączyłem się na nowy wygląd browaru i jestem w stanie się przyzwyczaić w momencie kiedy wprowadzi się nieco kontrastu (rozmaite odcienie szarości tła wypowiedzi). Przyłączam się zatem do głosów Slado i Crizza. Przecież białe tło okropnie daje po gałach!

                        Comment

                        • Wujcio_Shaggy
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 4628

                          W zasadzie już się przyzwyczaiłem, ale przychylam się do propozycji zwiększenia kontrastu - co drugi post na jasnoszarym tle i będzie pięknie. To chyba nie zwiększy zbytnio wolumenu transferu?
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            zmiany wprowadziłem na szybko żeby uniknąć comiesięcznych podwyżek bo o trochę za szybko ... jedna na pół roku mi wystarczy

                            postaram się trochę dopracować szablonik, żeby było lekko i kontrastowo.

                            dziękuję za wyrozumiałość.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              To super!Jeżeli będzie kontrast oczywiście sie przestawiam Teraz serio mam ogromne problemy z dobrą widocznością(wcale nie z powodu wypicia większej ilości piwka 0
                              O kurde jestem Premium Memberem
                              Last edited by Pogoniarz; 17-02-2004, 16:17.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • IX1
                                Senior
                                • 01-2004
                                • 148

                                Idzie nowe

                                Nie podoba mi się to ale zostaję na nowym.
                                Sugestie o wiekszej przejrzystości są jak najbardziej na miejscu.
                                Moje wafle: https://sites.google.com/view/polski...C5%82%C3%B3wna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎