Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brakujące zdjęcia w dziale kolekcji

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ceniu
    Junior
    • 11-2006
    • 20

    Brakujące zdjęcia w dziale kolekcji

    Witajcie, kłania sie ceniu
    pierwszy raz piszę na tym forum i chciałbym się dowiedzieć co Sądzicie o tym, żeby uzupełniać galerię zdjęć w których są braki zdjęć np: podstawek ( konkretnie chodzi mi o to aby była pełna kolekcja np: podstawek z danego browaru. Moje pytanie wzięło sie z faktu , iż zamieściłem właśnie jedno takie zdjęcie i zostało ono usunięte z powodu ponoć już występowania takiego wzoru podstawki. ( a w dziale Kolekcjonerstwo/ Podstawki / Browar Okocim - nie widzę jej zdjęcia. Konkretnie chodzi o podstawkę korkową Okocim Mocne. ) Jako odwiedzający tą stronę po raz pierwszy chciałem zdobyć wiedzę na temat wszystkich wzorów podstawek, kapsli, etykiet itd. np: z tego browaru. ( oczywiście jeżeli taki wzór jest gdzieś już umieszczony na tej stronie to przepraszam, ale nie mogłem go znaleźć nawet przy podpowiedziach innych użytkowników )
    pozd ceniu
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    Szanowny Kolego!
    Otóż podstawka ta nie była z Okocimia a z krakowskiego browaru.
    I tam właśnie znajdziesz tą podstawkę.
    PS. proponuję kliknąć w takiego ludzika po prawej stronie góry monitora i uzupełnić profil
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #3
      To piwo było warzone w Krakowie więc podstawki są pod dawnym browarem Goetza




      PS
      O, i Ahumba mnie wyprzedził. Jednak, co stary wyga to strary wyga
      Last edited by Shlangbaum; 12-11-2006, 23:02.

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • ceniu
        Junior
        • 11-2006
        • 20

        #4
        Dziękuję za odpowiedź. Dla mnie człowieka, który był w tym browarze klikukrotnie wydawało się być jasne, że jeżeli należał w ostatnim czasie ( do zamknięcia ) do Okocimia to tam powinienem szukać informacji o takiej podstawce. ( tj. w kolekcje/podstawki/okocim). W błąd wprowadziła mnie wiedza, iż w tym czasie Okocim Mocne było produkowane w 3 browarach należących do Okocimia tj: w Brzesku, Krakowie i Chociwlu. Niemniej jednak podporządkowuję się temu podziałowi.
        pozd ceniu

        Comment

        • danio_145
          Senior
          • 02-2005
          • 723

          #5
          www.kapsle.xon.pl Katalog kapsli piwnych, znajdziesz tu wszystkie jak narazie znane wzory kapsli z Okocimia jak i innych browarów.

          Comment

          • ceniu
            Junior
            • 11-2006
            • 20

            #6
            Wielkie dzięki kolego

            pozd Ceniu

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎