Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs Lokal/Sklep roku 2006 - kampania wyborcza

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wielki_B
    Senior
    • 02-2005
    • 1968

    Konkurs Lokal/Sklep roku 2006 - kampania wyborcza

    Zastanawiam sie nad przyczyną słabej frekwencji w głosowaniu w konkursie http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=66813 (nie potrafię z adresu zrobić linka )

    Może mi to ktoś wytłumaczyć?
    A skoro trwa "kampania wyborcza", to namawiam do głosowania na sklep internetowy Browaru Czarnków!
  • huanghua
    Senior
    • 10-2005
    • 1910

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
    A skoro trwa "kampania wyborcza", to namawiam do głosowania na sklep internetowy Browaru Czarnków!
    Czarnków? Czarnków ma piw w ofercie: "ileś" (tam)...
    A dyrektor w swoim SMAK'u ma: (("ileś")x2)!
    Hihihi
    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
      Może mi to ktoś wytłumaczyć?
      Mało jest forumowiczów, którzy odwiedzili choćby jeden z tych lokali, nie mówiąc o kilku, aby mieć porównanie. Dlatego ciekawą formą są opisy zaproponowane przez Maggyka. Osobiście zagłosowałem za lokalami, w których nie miałem okazji być, ale bardzo bym chciał. Chodzi o Degustatornię, bo to nowatorski projekt i jakby nie patrzeć bardzo ryzykowny i chciałbym to docenić i móc kiedyś odwiedzić ten lokal.
      Ze sklepów, pomimo, że odwiedziłem 2 czyli 101 piw we wrocławiu i Jolę w Warszawie, to jednak zagłosowałem na Supersklep. Uważam bowiem, że należy się mu nagroda za całokształt, a poza tym jest jednym z nas i sądzę, że pierwszy tyuł Sklepu roku browar.biz powinien trafić w jego ręce.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
        a poza tym jest jednym z nas i sądzę, że pierwszy tyuł Sklepu roku browar.biz powinien trafić w jego ręce.
        jakiś układ ?

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          #5
          Ja nie zamierzam agitować na rzecz moich propozycji, bo żadnych korzyści z tego nie mam i mieć nie będę. Komu przypadły wymienione przeze mnie sklep i lokal to bez namawiania zagłosuje, a ten, kto uważa za bardziej atrakcyjne konkurencyjne pozycje, tego nie zrobi
          MM961
          4:-)

          Comment

          • Wielki_B
            Senior
            • 02-2005
            • 1968

            #6
            Rozumiem moich przedmówców i niemal całkowicie sie z nimi zgadzam.
            Ale w tej "kampanii wyborczej" de facto nie chodziło mi o wygraną sklepu Browaru Czarnków, lecz o frekwencję w ogólnym głosowaniu.
            Tego posta także pisze po to, aby pojawił sie na stronie głównej - żeby jak największa ilość forumowiczów sie w to zaangażowała. Jesli bowiem ten konkurs padnie, to nie bedzie juz kolejnych...

            PS. Głosujcie na internetowy sklep Browaru Czarnków!

            Comment

            • efdisk
              Member
              • 07-2005
              • 55

              #7
              Mam taką małą refleksję a propos (mojej) małej frekwencji w konkursie lokal/sklep roku 2006.
              Podczas pierwszego etapu konkursu (zgłaszanie propozycji) wydawało mi się, że forumowicze będą duuużo bardziej aktywni i na pewno zgłoszą mój cichy typ na sklep roku 2006 (na zgłoszenie "mojego" lokalu raczej już tak nie liczyłem). Nie wziąłem więc w nim udziału, myśląc że nie ma co zgłaszać jednego sklepu kilkakrotnie. W konsekwencji okazało się niestety, że nie mogę teraz na niego głosować.
              Może gdyby lista lokali/sklepów była aktualizowana po każdej nowej propozycji, a nie ujawniona dopiero po zakończeniu pierwszego etapu, to zbliżający się deadline zgłoszeń i brak ulubionego lokalu/sklepu na liście podziałałby mobilizująco na wahających się (mniej śmiałych ) forumowiczów i teraz mogąc wybierać z dużo większej puli mielibyśmy nieporównywalnie więcej głosów...

              ps. Mój zaprzepaszczony typ to sklep Zofmar z ul. Pomorskiej w Łodzi.
              Vulgare amici nomen, sed rara est fides

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                Tego posta także pisze po to, aby pojawił sie na stronie głównej - żeby jak największa ilość forumowiczów sie w to zaangażowała.
                Chciałem zauważyć że już się znajduje i bez tego od kilku dni na stronie głównej Ale rozumiem że miałem zamienić obecną treść strony głównej na jeden jedyny link - ten do konkursu
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika efdisk
                  Mam taką małą refleksję a propos (mojej) małej frekwencji w konkursie lokal/sklep roku 2006.
                  Podczas pierwszego etapu konkursu (zgłaszanie propozycji) wydawało mi się, że forumowicze będą duuużo bardziej aktywni i na pewno zgłoszą mój cichy typ na sklep roku 2006 (na zgłoszenie "mojego" lokalu raczej już tak nie liczyłem). Nie wziąłem więc w nim udziału, myśląc że nie ma co zgłaszać jednego sklepu kilkakrotnie. W konsekwencji okazało się niestety, że nie mogę teraz na niego głosować.
                  Może gdyby lista lokali/sklepów była aktualizowana po każdej nowej propozycji, a nie ujawniona dopiero po zakończeniu pierwszego etapu, to zbliżający się deadline zgłoszeń i brak ulubionego lokalu/sklepu na liście podziałałby mobilizująco na wahających się (mniej śmiałych ) forumowiczów i teraz mogąc wybierać z dużo większej puli mielibyśmy nieporównywalnie więcej głosów...

                  ps. Mój zaprzepaszczony typ to sklep Zofmar z ul. Pomorskiej w Łodzi.
                  Ale właśnie o to chodziło, aby forumowicze zgłaszali jakiś lokal/sklep nie dlatego, że już nie został zgłoszony, ale dlatego, że chcą.
                  Nikt nie zabraniał zgłaszać kilkakrotnie tego samego sklepu, a teraz to pretensje możesz mieć jedynie do siebie.
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  • Wielki_B
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 1968

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                    Chciałem zauważyć że już się znajduje i bez tego od kilku dni na stronie głównej Ale rozumiem że miałem zamienić obecną treść strony głównej na jeden jedyny link - ten do konkursu
                    Jak ja uwielbiam, kiedy ludzie rozumieją mnie bez zbędnych słów...

                    PS. Ludzie, głosować mi tu na Czarnków!!!

                    Comment

                    • lukex
                      Senior
                      • 12-2005
                      • 262

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                      Jak ja uwielbiam, kiedy ludzie rozumieją mnie bez zbędnych słów...

                      PS. Ludzie, głosować mi tu na Czarnków!!!
                      Ja na Czarnkow nie głosuje bo ich jasne piwo smakuje jak tyskie !!!(w ogóle sam fakt wystawienia takiej propozycji jest absurdalny-tylko 2 piwa z czego jedno jest nie do wypicia)

                      Comment

                      • efdisk
                        Member
                        • 07-2005
                        • 55

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
                        a teraz to pretensje możesz mieć jedynie do siebie.
                        Oczywiście, że pretensje mam tylko i wyłącznie do siebie

                        PS. Ludzie, głosujcie na Delikatesy Alkoholowe i Degustatornie!!!
                        Vulgare amici nomen, sed rara est fides

                        Comment

                        • earl_grey
                          Senior
                          • 05-2005
                          • 203

                          #13
                          SMAK i DEGUSTATORNIA

                          takie rzeczy to tylko w... Trójmieście

                          Comment

                          • Wielki_B
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 1968

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex
                            Ja na Czarnkow nie głosuje bo ich jasne piwo smakuje jak tyskie !!!
                            Jesli Noteckie niepasteryzowane (zakładam, że o takim piszesz, bo nie wyobrażam sobie smakosza, który kupuje pasteryzowane, mając do dyspozycji niepasteryzowane) smakuje Ci jak Tyskie, to powinieneś moim zdaniem udać się do lekarza. Nie wiem jakiej specjalności lekarze leczą kubki smakowe, ale powinieneś wybrać najlepszych w tej dziedzinie, a najlepiej zespół lekarzy
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex
                            (w ogóle sam fakt wystawienia takiej propozycji jest absurdalny-tylko 2 piwa z czego jedno jest nie do wypicia)
                            Powinieneś przeczytać wpierw moje uzasadnienie do tej nominacji. Oczywiście internetowy sklep Czarnkowa, w ilości marek oferowanych piw, kładziony jest na łopatki przez pierwszy lepszy sklep osiedlowy, lub budę na każdym zadupiu.
                            Lokalnych browarów, które oferują swoje piwa wszystkim za pomocą Internetu jest w Polsce trzy: Ciechanów, Czarnków i Żnin (o czym nie wiedziałem wcześniej). I chciałbym docenić takie inicjatywy.
                            Marzy mi się, abym mógł sobie degustować piwa innych lokalnych/regionalnych marek, kiedy tylko zapragnę. Czarnków (na przykład) wyszedł na przeciw moim oczekiwaniom. I choć z całą pewnością nominowane do konkursu stacjonarne sklepy na laur zasługują (i to każdy z nich), to pojawiajace się sklepiki internetowe małych browarów nie zasługują na zdeptanie takimi komentarzami, jak Twój.

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              #15
                              Dobre wieści się szybko rozchodzą i w Szynku wiedzą już o uczestnictwie ich lokalu w plebiscycie (bynajmniej nie ode mnie). Jola i Andrzej z góry dziękują za zaufanie.
                              Last edited by e-prezes; 20-01-2007, 14:30.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎