Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt Browar.biz - Piwo roku 2006 - Komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23807

    #16
    no i to jest coś konkretnego - bo to co żeś wyżej wysmarował jest słabo obfite w argumenty i choćby wskazanie na browar Inna sprawa jest taka że byłeś na forumie w czasie gdy prosiłem o weryfikację rozmieszczenia piw w kategoriach, zanim ruszy PnPR
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Bombadil13
      • 05-2005
      • 2479

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
      no i to jest coś konkretnego - bo to co żeś wyżej wysmarował jest słabo obfite w argumenty i choćby wskazanie na browar Inna sprawa jest taka że byłeś na forumie w czasie gdy prosiłem o weryfikację rozmieszczenia piw w kategoriach, zanim ruszy PnPR
      Dlatego tylko tak skromnie zagadnąłem, aleś mnie do tablicy wywołał
      Poszukuję

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23807

        #18
        no to jak już jesteś przy tablicy sprawdź proszę czy takiej samej adnotacji nie ma przy Czarnym Smoku, żeby tej samej sprawy nie odkręcał wielokrotnie
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Bombadil13
          • 05-2005
          • 2479

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
          no to jak już jesteś przy tablicy sprawdź proszę czy takiej samej adnotacji nie ma przy Czarnym Smoku, żeby tej samej sprawy nie odkręcał wielokrotnie
          Z tego co pamiętam, to nie! Ale 100% pewności nie mam. Sprawdzę i okolo 17, gdy wrócę z pracy dam znać. Napewno jest karmel.
          Poszukuję

          Comment

          • skandal
            Senior
            • 05-2002
            • 1439

            #20
            Też już głosy oddane. Myśle że w tych ostatnich kategoriach w przyszłości mogłyby być jednak 3 miejsca bo miałem problem (kategorie nr 6,7,8,11) z wyborem.

            Comment

            • Bombadil13
              • 05-2005
              • 2479

              #21
              A tak przy okazji, czy Miodowe z Ciechanowa w dwóch kategoriach: specjalne i aromatyzowane to tak specjalnie?
              Last edited by Bombadil13; 14-02-2007, 12:55.
              Poszukuję

              Comment

              • sopista
                Senior
                • 01-2003
                • 1747

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                no to jak już jesteś przy tablicy sprawdź proszę czy takiej samej adnotacji nie ma przy Czarnym Smoku, żeby tej samej sprawy nie odkręcał wielokrotnie
                Aromat ma tylko "Czarne".

                Comment

                • Wujcio_Shaggy
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 4628

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
                  A tak przy okazji, czy Miodowe z Ciechanowa w dwóch kategoriach: specjalne i aromatyzowane to tak specjalnie?
                  Miodowe z Ciechanowa jest tylko w kategorii "Aromatyzowane", w "specjalnej" są Miodowe z browarów restauracyjnych. Jeżeli w br. restauracyjnych miód dodawany jest do brzeczki nastawnej, to wszystko jest okej.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                  @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                  Comment

                  • Bombadil13
                    • 05-2005
                    • 2479

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
                    Miodowe z Ciechanowa jest tylko w kategorii "Aromatyzowane", w "specjalnej" są Miodowe z browarów restauracyjnych.
                    Faktycznie cosik mi się pochrzanilo
                    Poszukuję

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                      jeśli wiesz jaka jest obecnie produkcja roczna br. Zwierzyniec i jest to mniej niż 100 tys. hl rocznie to oczywiście uznam to, ale potrzebuję pewnego źródła tej informacji.
                      A tak przy okazji i nie na temat, czy gdziekolwiek są dostepne dane o wielkosci produkcji polskich browarów? Czy to tajemnica handlowa i tylko dla wtajemniczonych? Fajnie by bylo gdyby w serwisie takie dane były dostępne - ilość produkcji, moce przerobowe, % opanowania rynku... pomarzyć można

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • zic
                        Senior
                        • 06-2005
                        • 118

                        #26
                        Git plebiscyt

                        Comment

                        • iommi
                          Senior
                          • 07-2003
                          • 1522

                          #27
                          Głosy oddane. W zasadzie dopiero teraz zauważyłem, jak wiele piwnych smaków w 2006 roku mnie ominęło. Szczególnie w kategorii produktów browarów restauracyjnych...
                          *****************************

                          Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                          *****************************

                          Comment

                          • Pinio74
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 3881

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi
                            Głosy oddane. W zasadzie dopiero teraz zauważyłem, jak wiele piwnych smaków w 2006 roku mnie ominęło. Szczególnie w kategorii produktów browarów restauracyjnych...
                            A u mnie odwrotnie, właśnie w 2006 roku po raz pierwszy miałem przyjemność skosztowania wytworów naszych browarów restauracyjnych, z czego jestem niezmiernie kontent.
                            BIRRARE HUMANUM EST

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23807

                              #29
                              Fortuna Czarne powędrowało do aromatyzowanych zgodnie ze słusznymi postulatami. głosy (wyłącznie) na to piwo zostały usunięte. zaraz wyślę prośbę o ponowne zagłosowanie do tych osób które zostały dotknięte tą roszadą.

                              przepraszam za utrudnienia.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • Bombadil13
                                • 05-2005
                                • 2479

                                #30
                                Ja mam jeszcze jedno male pytanko:
                                Czy oprócz piwa roku w wyszczególnionych kategoriach wybierane jest również piwo roku w kategorii "open"? Cosik mi się przypomina, że w zeszlym roku takowym zostal okrzyknięty amberowski Koźlak.
                                Jakie stosuje się tu kryteria? Kryterium ilości oddanych glosów nie wydaje mi się w tym przypadku sprawwiedliwe.
                                Poszukuję

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎