Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prace magisterskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Prace magisterskie

    ART, co byś powiedział na to, żeby każdy noworejestrujący się forumowicz dostawał automatycznie informację o tym, co należy zrobić żeby uzyskać pomoc przy pisaniu prac?
  • Marek-C
    Senior
    • 12-2005
    • 848

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
    ART, co byś powiedział na to, żeby każdy noworejestrujący się forumowicz dostawał automatycznie informację o tym, co należy zrobić żeby uzyskać pomoc przy pisaniu prac?

    Dobre!
    Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

    Comment

    • pivaria
      Senior
      • 03-2001
      • 1538

      #3
      Można iść dalej: ja za każdym razem gdy przychodzą do mnie piszący różnego rodzaju prace na interusujący ich temat i korzystają z mojego tematycznego archiwum, to proszę ich (na zasadzie wzajemności), aby przekazywali mi 1 sztukę pracy. Dla potomnych i nie tylko.
      I ten układ działa: przekazują
      Można to przenieść tutaj: chcesz naszej pomocy? OK, ale przekaż nam efekt swojej pracy. Dla nas i dla innych...
      PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
      www.pivaria.pl
      https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

      Comment

      • Maremali
        Senior
        • 05-2002
        • 1953

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pivaria
        Można iść dalej: ja za każdym razem gdy przychodzą do mnie piszący różnego rodzaju prace na interusujący ich temat i korzystają z mojego tematycznego archiwum, to proszę ich (na zasadzie wzajemności), aby przekazywali mi 1 sztukę pracy. Dla potomnych i nie tylko.
        I ten układ działa: przekazują
        Można to przenieść tutaj: chcesz naszej pomocy? OK, ale przekaż nam efekt swojej pracy. Dla nas i dla innych...
        a następini chętni nie będą musieli prosić o ewentualną pomoc lecz od razu gotowe prace będą kopiować
        http://maremali.web-album.org/

        Comment

        • Cez
          Senior
          • 01-2003
          • 1789

          #5
          ...w sumie to mogłaby być jedna wzorcowa praca... jest tyle uczelni... szczególnie tych mniej zacnych
          Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

          Comment

          • pivaria
            Senior
            • 03-2001
            • 1538

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali
            a następini chętni nie będą musieli prosić o ewentualną pomoc lecz od razu gotowe prace będą kopiować
            Niekoniecznie: kazda praca ma przecież inny temat. Tylko niektóre wątki są wspólne.
            A przy okazji - pisząc wszelakie prace korzysta się przecież ze źródeł. Dlaczego nie może to być praca licencjancka bądź magisterska???
            PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
            www.pivaria.pl
            https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎