Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Koszulki porterowe -reaktywacja 2007

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • supersklep
    PiwBiz
    • 01-2005
    • 982

    Koszulki porterowe -reaktywacja 2007

    Zakładam temat o reaktywacji koszulek porterowych ,bo były one bardzo ciekawe graficznie i
    super też jakościowo.Piszcie kto by chciał kupić jeszcze raz tą koszulkę a może Art da się namówić na wznowienie koszulek porterowych w tym roku .
    Last edited by supersklep; 01-06-2007, 07:46.


  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23805

    #2
    wznowienie planowałem, tyle że po zakończeniu ostatniej przed trzydziestką sesji na studiach, bo jakoś mocno nas dręczą w tej ostatniej i czasu brak na cokolwiek.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • bomba_z_wrocka
      Senior
      • 07-2007
      • 222

      #3
      CZESC JESTEM ZAINTERESOWANY TAKA PORTEROWA KOSZULKA.JESTEM KOLEKCJONEREM PORTERA Z WROCLAWSKIEGO KLUBU KOLEKCJONERA.PYTALEM O TO PARE OSOB NA ZYWCU .CZY MOZESZ PODESLAC JAKIES INFORMACJE W TYM TEMACIE.POZDRAWIAM
      Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

      Comment

      • MarcinKa
        Senior
        • 02-2005
        • 2729

        #4
        Ja jestem bardzo zainteresowany, bo poprzedniom przegapiłem. No i można by zaktualizować. Usunąć Hausta (chyba, że już sam warzy, a nie tylko BOSSa leje) i dodać Fortunę.
        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment

        • JAQBA
          Senior
          • 08-2006
          • 1351

          #5
          Ja też chcę wznowienia, bo z rozmiarówką nie trafiłam

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika margosporter Wyświetlenie odpowiedzi
            CZESC JESTEM ZAINTERESOWANY TAKA PORTEROWA KOSZULKA.JESTEM KOLEKCJONEREM PORTERA Z WROCLAWSKIEGO KLUBU KOLEKCJONERA.PYTALEM O TO PARE OSOB NA ZYWCU .CZY MOZESZ PODESLAC JAKIES INFORMACJE W TYM TEMACIE.POZDRAWIAM
            Bomba, to Ty? A co tam, u Angoli mają poblokowane klawiatury na capslocku?
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • bomba_z_wrocka
              Senior
              • 07-2007
              • 222

              #7
              Czesc Marusia.A co to jest Caps Lock. Tak to ja przyznam sie bez picja zrobilem sie ostatnio troszkie leniuchowaty.Ale obiecuje rychla poprawe w tym temacie.Czy mialas juz czas na sprobowanie herbatki,jaka ocena.POZDROWIENIA dla WSZYSTKICH.Na zdrowie.Wlasnie wrocilem z pubu spozywalem VALIANTA z browaru BATEMANSA
              Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #8
                To jest temat o koszulkach porterowych, a nie herbatce - takie pytania to na PW następnym razem A tymczasem, skoro i tak już piszę, to napiszę, że herbatka dobra, a czajniczek piknie się spisuje
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • bomba_z_wrocka
                  Senior
                  • 07-2007
                  • 222

                  #9
                  Dobrze szefowa.Biorac pod uwage ze jestem zielony,w tym temacie to prosze o wybaczenie .Potrzebuje troche czasu zeby to zaskoczyc.Nie od razu portera uwarzono.NA ZDROWIE.
                  Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎