Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uporządkowanie nazw browarów zagranicznych w Dzienniku Piwnym

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • danhaj
    Senior
    • 04-2010
    • 619

    #61
    Wydaje się, że ewentualnie, gdyby miała powstać lista rozwijalna, zapewne wystarczyłoby ograniczyć ją tylko do kilku najpopularniejszych krajów Czechy, Niemcy, Belgia, Słowacja. (pierwsza 10? )
    Może chociaż jako środek tymczasowy po kliknięciu 'zagraniczne' pojawiałyby się linki do list browarów w danym kraju jak ta czeskich w tym poście? Przyznam szczerze, że użyłem dziennika piwnego po raz pierwszy wczoraj i opisałem browar po swojemu. Nie jest przecież mocno prawdopodobne, że każdy będzie trafiał tu na ten temat przez dodaniem piw(a) do DP.
    Last edited by danhaj; 30-06-2010, 17:48.
    Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

    www.czechforum.pl

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danhaj Wyświetlenie odpowiedzi
      (...)gdyby miała powstać lista rozwijalna, zapewne wystarczyłoby ograniczyć ją tylko do kilku najpopularniejszych krajów Czechy, Niemcy, Belgia, Słowacja. (pierwsza 10? )
      (...)
      Napisz mi proszę jak sobie wyobrażasz rozwijaną listę składającą się z prawie 1340 niemieckich browarów?
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • danhaj
        Senior
        • 04-2010
        • 619

        #63
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
        Napisz mi proszę jak sobie wyobrażasz rozwijaną listę składającą się z prawie 1340 niemieckich browarów?
        Słuszna uwaga. Zapewne najlepszym rozwiązaniem byłoby to o czym ART pisał jakiś czas temu:

        "W przyszłości będzie to pewnie lepiej zorganizowane, np. przez podpowiedzi AJAXowe (po wprowadzeniu kilku pierwszych liter system podpowie całą nazwę)."
        Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

        www.czechforum.pl

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #64
          Lista rozwijalna z 1500 pozycjami to nie problem, gorzej z wyborem nazwy browaru, tak by ludzie znajdowali ten właściwy. Już widzę te setki zgłoszeń - "nie ma browaru, nie ma piwa, nie mogę dopisać do DP".

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • grew
            Senior
            • 05-2009
            • 766

            #65
            Tylko AJAX może w tym wszystkim pomóc (tak jak to ma Google, czy Wikipedia). Zresztą jak zaczniemy od Czech, gdzie browarów jest znacznie mniej, niż w Niemczech, powinno być łatwiej. A nową technologię można wprowadzić w "międzyczasie"

            Zresztą wraz z AJAXem możnaby się pokusić o usunięcie rozróżnienia Polska/kraje świata - podpowiedzi mogłyby zawierać w nawiasie kraj, np. Kocour Varnsdorf (CZ). To też powinno wyeliminować część zgłoszeń "nie mogę znaleźć Okocima Pszenicznego"

            Comment

            • grew
              Senior
              • 05-2009
              • 766

              #66
              Chciałbym odświeżyć temat! Nie pisząc długo deklaruję swój czas na stworzenie odpowiednich mechanizmów Ajax. Lista produktów browarów czeskich już jest.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #67
                No to ja się deklaruję do stworzenia listy browarów niemieckich. Trochę rozeznania mam - mapy browarów w DE.
                W zasadzie to taką listę już dawno mam w excelu Tylko zaktualizować, bo sytuacja jest tam dość dynamiczna.
                Last edited by Pendragon; 06-04-2011, 09:29.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Bombadil13
                  • 05-2005
                  • 2479

                  #68
                  Czy coś się dzieje w tym temacie? Tak tylko pytam, bo przez przypadek tu trafiłem
                  Poszukuję

                  Comment

                  • dyczkin
                    Serce w kolorze blaugrana
                    • 05-2011
                    • 3657

                    #69
                    A miało być tak pięknie
                    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                    Moje warzenie // Piwny Wojownik

                    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎