Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2009 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rycho_128
    Senior
    • 03-2007
    • 1039

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
    Dlaczego z bólem serca?
    Przecież lojalność marce nie ma nic wspólnego ze smakiem i świadomym konsumowaniem
    Ejże, chyba coś tam ma! Zawsze szkoda jak ulubione piwo/browar przestaje być ulubionym. Ale miejmy nadzieję...
    Gdański Browar WaRy
    Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
    Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika annetka Wyświetlenie odpowiedzi
      lojalności wobec marki.
      Uważaj z takimi sformułowaniami na tym forum
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4568

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
        Właśnie przez takie Twoje megalomańskie teksty nie chce mi się Was odwiedzać...
        No to tylko Twoja strata. Ja głosowałem na różne piwa z Bierhalle Warszawa we wszystkich kategoriach w jakich to było możliwe i jestem dumny, że mamy taki browar w Warszawie. Z czystym sumieniem można powiedzieć, że to najlepszy browar restauracyjny w Polsce, a piwa są bezkonkurencyjne, co mimo niedużej dostępności ma odzwierciedlenie w wynikach plebiscytu. Niniejszym składam Krzysztofowi wielkie gratulacje, bo to on jest głównym ojcem tego sukcesu, i ma prawo czuć dumę ze swojej pracy.

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10738

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika annetka Wyświetlenie odpowiedzi
          Korzystając z okazji witam wszystkich serdecznie po długiej nieobecności
          fochy minęły i wracam w glorii chwały
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
            No to tylko Twoja strata. Ja głosowałem na różne piwa z Bierhalle Warszawa we wszystkich kategoriach w jakich to było możliwe i jestem dumny, że mamy taki browar w Warszawie. Z czystym sumieniem można powiedzieć, że to najlepszy browar restauracyjny w Polsce, a piwa są bezkonkurencyjne, co mimo niedużej dostępności ma odzwierciedlenie w wynikach plebiscytu. Niniejszym składam Krzysztofowi wielkie gratulacje, bo to on jest głównym ojcem tego sukcesu, i ma prawo czuć dumę ze swojej pracy.
            Parę razy w Bierhalle jednak byłem. Nigdy nic mnie nie rzuciło na kolana. Nie były to złe piwa, ale piłem lepsze.
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • Mikko
              Senior
              • 12-2008
              • 583

              Fenomenem jest dla mnie pozycja Złotych Lwów w stosunku do chociażby Gościszewa Naturalnego. Biorąc szczególnie pod uwagę ostatnie oceny tego piwa i jego nierówność. Dodatkowo 'smuci' mnie dość niska pozycja Okocimskiego Portera ale mimo wszystko 8 miejsce cieszy.

              Comment

              • YouPeter
                Senior
                • 05-2004
                • 2379

                Porter okocmski pojawił się na rynku stosunkowo późno i wiele osób nie miało okazji go spróbować przed końcem 2009. Wydaje mi się, że w 2010 będzie na wyższym miejscu.
                Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
                  Fenomenem jest dla mnie pozycja Złotych Lwów w stosunku do chociażby Gościszewa Naturalnego. Biorąc szczególnie pod uwagę ostatnie oceny tego piwa i jego nierówność.
                  Gościszewo jest równie... nierówne
                  A Amber, kiedy nie oszukuje i leje pod nazwą Złote Lwy, to co jeszcze niedawno lał w NRW, a nie jakieś "wczesne" Harde, to robi całkiem niezłe te ZŁ. Po zmianie butelek na zwrotne i obniżce ceny o około 1 zł jest naprawdę atrakcyjne piwo w przeliczeniu na jakość/cena.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    Sam głosowałem na Noteckie jako pierwsze w swojej kategorii i nie ma w tym przypadku znaczenia czy pasteryzowane, czy nie, ani fakt niepewnej przyszłości browaru. Smakowało mi i smakuje nadal.

                    Głosowałem także na Brackiego Koźlaka.

                    Nie głosowałem na żadne piwo z Fortuny, Ambera, Ciechanowa.

                    Podziękowania i gratulacje dla ARTów za dobrze przygotowany plebiscyt
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • YouPeter
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 2379

                      Wyniki nie zaskakują i są w większości zadowalające jak dla mnie. Cieszy likwidacja wag i wprowadzenie premiowania użytkowników korzystających z ARTomatu, gdyż uważam, że ocenianie przez ARTomat wymaga przemyślenia oceny, uzasadnienia jej itd. Może zachęci to innych forumowiczów do korzystania z tego urządzenia co wpłynie na poprawę jakości ocen piw na browar.bizie.
                      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                      Comment

                      • tomek35
                        Senior
                        • 02-2007
                        • 497

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128 Wyświetlenie odpowiedzi
                        No faktycznie, ja z bólem serca przestałem być lojalny i zagłosowałem na inne piwa (m.in. Konstancin, Noteckie), a od ponad 3 lat Ciechany były moimi ulubionymi piwami. Były.

                        Ciechany się niestety pogorszyły. Ciechan stanowi przykład tego, że ilość negatywnie odbija się na jakości. Natomiast Czarnków zawsze trzymał i trzyma formę
                        Last edited by tomek35; 21-02-2010, 21:49.

                        Comment

                        • yavo
                          • 03-2009
                          • 909

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomek35 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ciechan stanowi przykład tego, że ilość negatywnie odbija się na jakości.
                          I na dystrybucji, że tak nieco off-topicznie stwierdzę...

                          Comment

                          • coldfire
                            Senior
                            • 01-2008
                            • 374

                            Ciechan Wyborny nigdy mi jakoś specjalnie nie smakował, i zawsze się dziwiłem, że ma takie wysokie noty. Ale teraz to już jest naprawdę średnie/kiepskie piwo.
                            Powiem więcej - gładkość, przystępność i prostoliniowość Carlsberga odrzucają mnie mniej niż ewidentne wady smakowe Wybornego.
                            Co innego Miodowe - klasa sama w sobie
                            Piwa i pacierza nie odmawiam

                            Comment

                            • andszcz
                              Senior
                              • 07-2008
                              • 310

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomek35 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ciechany się niestety pogorszyły. Ciechan stanowi przykład tego, że ilość negatywnie odbija się na jakości. Natomiast Czarnków zawsze trzymał i trzyma formę
                              Zgadzam się w 100% i aż boję się nowego Lwówka
                              "Nigdy nic nie ma nie" (Lech W.)

                              Comment

                              • kopyr
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 9475

                                Tak sobie rozmyślałem nad tym zwycięstwem Noteckiego i że nie wiadomo czy to wersja pasteryzowana czy nie pasteryzowana, i doszedłem do wniosku, że pokrzywdzony mógł zostać Konstancin. Nie wiem czy na podium by starczyło, bo nie wiem ile głosów dostały wersje pasteryzowane Mazowieckiego i Zdrojowego, ale w porównaniu do Czarnkowa, gdzie zwykle też głosy się rozbijały, ewidentnie stała się pewna niesprawiedliwość. Mam nadzieję, ze bez wpływu na wyniki, choć do końca nie wiadomo.

                                Można się dowiedzieć ile punktów zgromadziły Zdrojowe i Mazowieckie w pasteryzowanych wersjach?
                                blog.kopyra.com

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎