Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dział "Browar z hotelem"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Dział "Browar z hotelem"

    Chciałbym zaproponować stworzenie działu browarów w własnymi hotelami, z podziałem na część polską i zagraniczną.
    Nie ukrywam, ze planując swoje podróże biorę pod uwagę możliwość spania "nad browarem" aby po całym dniu podróży wieczorem napić się spokojnie i pójść spać. Sądzę, że wielu innych użytkowników lubi podobnie się wyrelaksować. Taka lista na pewno byłaby dobra jeśli chodzi o Czechy, Słowację czy Niemcy, gdyż tam na pewno jest sporo takich przybytków.
    I mam na myśli jedynie browar z hotelem (np jak poznańska Brovaria, niedoszły Toruń, czy Płock) - absolutnie nie interesują mnie hotele czy inne kwatery położone przy browarze. Muszą stanowić jedność z browarem.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    W razie czego, służe pomocą w kwestii niemieckiej.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      #3
      Zdałem sobie sprawe, że znam również kilka adresów w Słowenii, Danii, Węgrzech, Czechach oraz w Tunezji.
      Ps. W Austrii również.
      Last edited by abernacka; 21-03-2010, 19:07.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #4
        Wystarczy w tytule wątku uściślić że chodzi o browar i hotel.

        Kategoria równorzędna "Browary z hotelem" do kategorii "Browary" nie powstanie z powodów logicznych - browar z hotelem jest podzbiorem browarów ogólnie. Nie mniej jednak w dziale nieforumowym PiwoGdzie będzie też i to oznaczone. Ale może Twoja propozycja nie jest dla mnie całkiem jasna , więc proszę o rozwinięcie - choćby gdzie widzisz stworzenie takiego działu.
        Last edited by ART; 21-03-2010, 19:45.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          #5
          Hmm, a może by tak stworzyć poddział w Piwo Gdzie: Turystyka piwna z poddziałami mi.in Wycieczki piwne, Noclegi piwne tj, właśnie noclegi w browarach?
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • delvish
            Senior
            • 11-2004
            • 3508

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
            Hmm, a może by tak stworzyć poddział w Piwo Gdzie: Turystyka piwna z poddziałami mi.in Wycieczki piwne, Noclegi piwne tj, właśnie noclegi w browarach?
            Mam wrażenie, że tytuł tego wątku pownien jednak brzmieć "Hotele z browarem". Chodzi przecież o noclegi w hotelach z minibrowarami.
            Noclegi w browarach kojarzą mi się bardziej z hotelami w browarach już nieczynnych i zaadaptowanych do takiej funkcji. Swoją drogą takie noclegi też warte by były jakiejś inwentaryzacji.
            Last edited by delvish; 21-03-2010, 20:46.
            "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
            (Frank Zappa)

            "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10837

              #7
              Dobra myśl. Turystyka Piwna zasługuje na odrębny dział.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                • 05-2004
                • 5615

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                Mam wrażenie, że tytuł tego wątku pownien jednak brzmieć "Hotele z browarem". Chodzi przecież o noclegi w hotelach z minibrowarami.
                No tak tylko, ze ja wzięłam pod uwagę, że przy browarach (minibrowarach) są nie tylko hotele, ale i pensjonaty, a tytuł Hotele z browarem ogranicza daną kategorię jedynie do hoteli.
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                • delvish
                  Senior
                  • 11-2004
                  • 3508

                  #9
                  Masz rację. Nie ma co się ograniczać tylko do hoteli. Ja się skupiłem na położeniu właściwego nacisku na linii browar-nocleg, stąd ten "hotel"
                  Last edited by delvish; 21-03-2010, 20:57.
                  "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                  (Frank Zappa)

                  "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #10
                    Miałem na myśli stworzenie osobnego działu w "Działy podrzędne : Piwo - Gdzie". Tak jak jest dział: sklepy z piwem, Knajpy/puby polskie, Knajpy/puby zagraniczne, Poszukuję miejsca... to tak samo można stworzyć dział z bazą noclegową wraz z browarem.
                    Oczywiście "hotel" jest tylko przykładem, miałem na myśli wszelkie miejsca noclegowe jakie dany browar oferuje, bez względu czy to hotel, pensjonat, motel, gościniec czy innego typu kwatery.
                    Oczywiście, jeśli noclegi to tylko i wyłącznie w browarach działających, takie zaadoptowane na hotel w dawnym browarze chyba raczej nie leżą w sferze naszych zainteresowań.

                    Stworzenie takiej bazy "noclegów z browarem" byłoby moim zdaniem dobrą rzeczą, ja z niej na pewno chętnie bym korzystał.

                    W takim dziale każdy by pisał swoje opinie o hotelu, ceny, lub by tylko wzmiankował, że jest jeśli sam by w nim nie spał. Ktoś inny np mógłby z tej informacji skorzystać.
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • zgroza
                      Senior
                      • 03-2008
                      • 3597

                      #11
                      IMHO brakuje również wydzielenia browarów jako takich w dziale Piwo-Gdzie.
                      Lotna ekspozytura browaru

                      Też Was kocham.

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10837

                        #12
                        W najblizszą sobotę będziemy nocować w browarze Brauhof Wilshaus w Hamm, w takich oto warunkach http://www.brauhof-wilshaus.de/content.php?id=20
                        Hotelem tego nie można nazwać ale noclegownią jak najbardziej. A to wszystko za jedyne 7,5euro.
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • TomX
                          Senior
                          • 09-2004
                          • 1035

                          #13
                          Przytulnie
                          Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

                          I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
                            IMHO brakuje również wydzielenia browarów jako takich w dziale Piwo-Gdzie.
                            Zdecydowanie i to jest znacznie pilniejsza sprawa do załatwienia. IMO trzeba by w sposób jednoznaczny odróżnić browaro-restauracje od zwykłych knajp (nawet firmowych jakiegoś browaru).
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • jacer
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 9875

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                              Hotelem tego nie można nazwać ale noclegownią jak najbardziej. A to wszystko za jedyne 7,5euro.
                              Albo przytułkiem, cena ze śniadaniem?
                              Milicki Browar Rynkowy
                              Grupa STYRIAN

                              (1+sqrt5)/2
                              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                              No Hops, no Glory :)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎