Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo Roku 2010 - propozycje

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #46
    Aha, dzięki, nie wiedziałem, jakoś mnie ten brand nie elektryzuje...
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #47
      Dajcie sobie spokój już z tymi licytacjami. ART znajdzie wolną chwile i ruszy z plebiscytem, to sobie każdy będzie mógł ulżyć wtedy

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arbuz_LWO Wyświetlenie odpowiedzi
        jestem za kolegą Markus77
        mocne Ciechana jest numerem jeden w swojej klasie lecz nie wątpliwie goni go Lwówek Piastowski...jeśli go jeszcze nie próbowaliście to żałujcie........
        Marku, zdyscyplinuj kogo trzeba
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • lolek08
          Member
          • 07-2010
          • 57

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gubik Wyświetlenie odpowiedzi
          No jest Kasztelan Niepasteryzowany w konserwie jeszcze
          Jak dla mnie to kicha z tym kasztelanem.Piłem już nie jedno z różnych dostaw,wyraźny posmak spirytusu.Jedynie co go ratuje to cena.
          www.BROWARLWOWEK.pl NAJLEPSZY BROWAR W POLSCE

          Comment

          • gubik
            D(r)u(c)h nieuchwytny
            • 06-2010
            • 111

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lolek08 Wyświetlenie odpowiedzi
            Jak dla mnie to kicha z tym kasztelanem.Piłem już nie jedno z różnych dostaw,wyraźny posmak spirytusu.Jedynie co go ratuje to cena.
            Nikt się nie spodziewał, że to będzie rewelacja Chociaż znam ludzi ( i to bardzo wielu) dla których to piwo mogłoby być wyznacznikiem dobrego piwa

            Comment

            • pioterb4
              Senior
              • 05-2006
              • 4322

              #51
              Ja znam ludzi dla których wyznacznikiem jest Redd's więc już żaden przykład wybitności nie jest w stanie mnie zdziwić.

              Comment

              • KrzychuN
                Member
                • 12-2006
                • 74

                #52
                Nie myśleliście o tym by stworzyć kategorie "Browar roku"?
                Można nagradzać wtedy dany browar za wiele różnych działań zaczynając od jakości piw, wielkości oferty, wprowadzonych piw, szeroko rozumianego postępu, działań marketingu itd. itd.


                Dla mnie również (tak czy tak) Raciborskie jest odkryciem roku

                Comment

                • Mason
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 3280

                  #53
                  Jest już kategoria "Browar Roku". Nie zadałeś sobie trudu, żeby się zapoznać z zeszłorocznym plebiscytem, co?
                  JEDNO PIVKO NEVADI!

                  Comment

                  • KrzychuN
                    Member
                    • 12-2006
                    • 74

                    #54
                    Zadałem i nawet głosowałem rok i 2 lata temu. Źle spojrzałem, może tak...

                    jest kategoria która "algorytmem" tworzy Browar Roku, a może lepiej jednak wziąć pod uwagę oddzielne głosowanie na Browar Roku w którym wzięłoby się pod uwagę więcej czynników niż tylko zsumowanie lokaty danych piw z danego browaru w rankingach lub a może lepiej dodanie w jakiś sposób innych czynników które wpływałyby na wynik tego algorytmu.
                    No ale to tylko taka propozycja...

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎