Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Martwe dusze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
    Może było, może nie, ja nie znalazłem.
    Słabo szukałeś
    Twoje pytania dot. Browaru i komentarze dot. spraw poruszanych w tym dziale, propozycje usprawnień, zmian, etc.


    Od dawna bylem za usuwaniem prawdziwych martwych dusz - czyli takich użytkowników co od chwili rejestracji nie zalogowali się ani razu. chyba można to sprawdzić. Oczywiście nie mam na myśli użytkowników, którzy zaglądają tu nic nie pisząc.

    Uważam, że liczba użytkowników powinna iść na jakość, a nie na ilość jak to sugerują inni.
    Co z tego,ze jest 40 tys z czego 1/4 to tylko rejestracja, lub jedno logowanie, a potem kompletnie nic. Co to komu daje?
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #17
      Szczerze mówiąc łatwiej mi z tym nic nie robić, niż musieć nad tym siedzieć
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Fala
        Senior
        • 07-2004
        • 671

        #18
        Hmm, ART, może to głupio zabrzmi, ale ilu jest adminów na forum, że sam masz to robić
        Przy okazji chciałem spytać, co ile zmieniają się rangi użytkowników (i na jakie)?
        Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
        Admin ma zawsze rację

        PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #19
          Czyniłby to automat, ale trzeba by najpierw z pół godziny na to poświęcić żeby to robił A kolejny admin... ja tu nie widzę chętnych na poświęcenie godziny w tygodniu na porządkowanie działu imprezowego... http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=88811 a co dopiero werbować osoby do bardziej niewdzięcznych zajęć...
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Wujcio_Shaggy
            Senior
            • 01-2004
            • 4628

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fala Wyświetlenie odpowiedzi
            (...) Przy okazji chciałem spytać, co ile zmieniają się rangi użytkowników (i na jakie)?
            Po 100 postach jest "Senior Member".
            Po 60 zł jest "PremiumUżytkownik" albo cokolwiek, co sobie wymyślisz.

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
            Czyniłby to automat, ale trzeba by najpierw z pół godziny na to poświęcić żeby to robił (...)
            Jakby co, to mogę te pół godziny poświęcić.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              #21
              Jestem za usuwaniem całkowicie martwych, czyli nielogujących się nigdy poza rejestracją (a nie, jak ktoś błędnie wywnioskował, logujących się, a jedynie czytających) właśnie w celu zwalniania nicków/loginów. Wyobraźcie sobie, że chcecie się zarejestrować za kilka/naście/dziesiąt lat i mieć jakiś konkretny nick, a tu du..., pozostały już tylko potworki w stylu __kopyrrr1970_aaa, QWEslavooooyaaau_098ZXC. Tak już jest wielu popularnych serwisach.
              Tych nielogujących się od kilku lat i nie mających postów też bym usuwał.
              Last edited by slavoy; 06-04-2011, 12:25.
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • Fala
                Senior
                • 07-2004
                • 671

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                Po 100 postach jest "Senior Member".
                to do 100 już bliżej niż dalej
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                Po 60 zł jest "PremiumUżytkownik" albo cokolwiek, co sobie wymyślisz.
                np. Wujek Dobra Rada
                A następna ranga?

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                Jakby co, to mogę te pół godziny poświęcić.
                widzisz ART, już jest jeden chętny. Pewnie nigdy nie szukałeś ochotników na to stanowisko, a tu taka niespodzianka Do jakich innych "niewdzięcznych zajęć" szukasz jeszcze "chętnych"?
                Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                Admin ma zawsze rację

                PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  #23
                  Wujcio już mi tu i ówdzie pomaga W tym konkretnym przypadku kwestia napisania kilku linijek kodu i sprawdzenia czy działa nie wymaga przekazania tego komuś do zrobienia, bo więcej mi czasu zajmie opis co ten kawałek kodu ma robić niz jakbym napisał go sam. Niezależnie od wybranej drogi akurat nie mam obecnie czasu do poświęcenia go na ten cel, bo nie czuję się przyparty do muru przez martwe dusze.
                  Last edited by ART; 06-04-2011, 17:27.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Fala
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 671

                    #24
                    Martwe dusze otaczają nas
                    Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                    Admin ma zawsze rację

                    PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                    Comment

                    • Maremali
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1953

                      #25
                      ale również się ujawniają tak jak gostek z ośmioletnim stażem od ankiety Fortuny
                      http://maremali.web-album.org/

                      Comment

                      • slavoy
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 5052

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali Wyświetlenie odpowiedzi
                        ale również się ujawniają tak jak gostek z ośmioletnim stażem od ankiety Fortuny
                        A skąd wiesz, że w między czasie się nie logował nic nie pisząc?
                        Dick Laurent is dead.

                        Comment

                        • kibi
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 1875

                          #27
                          Kiedyś zgłaszałem inny postulat o podobnym temacie. Chodziło mi o możliwość sprawdzenia (jak to bywa w niektórych serwisach), kiedy dany użytkownik logował się po raz ostatni.
                          Czasem czytając jakieś stare wpisy ma się ochotę skontaktować z ich autorem i dobrze byłoby wiedzieć, czy on tu jeszcze bywa, czy już dawno dał sobie spokój.
                          A przyszło mi to do głowy, kiedy pewien uznany w środowisku kolekcjoner będący moim dłużnikiem, nie odpowiadał na moje maile. Gdyby można było sprawdzić kiedy się logował na forum, mógłbym przypuszczać, czy wyjechał do Nepalu czy po prostu mnie olał.
                          Ponieważ od tego czasu minęło kilka lat, a człowiek pojawia się na forum i corocznie reklamuje organizowaną przez siebie giełdę kolekcjonerską, teraz wiem że prawdziwa jest ta druga wersja .

                          Comment

                          • anteks
                            maruda
                            • 08-2003
                            • 10738

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
                            Gdyby można było sprawdzić kiedy się logował na forum, mógłbym przypuszczać, czy wyjechał do Nepalu czy po prostu mnie olał.
                            Ponieważ od tego czasu minęło kilka lat, a człowiek pojawia się na forum i corocznie reklamuje organizowaną przez siebie giełdę kolekcjonerską, teraz wiem że prawdziwa jest ta druga wersja .
                            Z Wlkp ?
                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            • kibi
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 1875

                              #29
                              Nie będę zaprzeczał ani potwierdzał, bo w ten sposób metodą kolejnych wykluczeń dojdziemy do tego kto to jest, a kto nie jest.
                              Nie o to mi chodziło.
                              Wartość materialna kolektybiliów była w sumie niewielka, a możliwość wyrobienia sobie opinii o poważnym, jak mi się wówczas zdawało, birofilu - bezcenna .

                              Comment

                              • Fala
                                Senior
                                • 07-2004
                                • 671

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
                                ... czy wyjechał do Nepalu czy po prostu mnie olał ... teraz wiem że prawdziwa jest ta druga wersja .
                                a może organizuje giełdę z Nepalu, na odległość, a na miejscu ma zaufaną osobę
                                Swoją drogą, takie info o ostatnim logowaniu faktycznie by się przydało
                                Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
                                Admin ma zawsze rację

                                PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎