Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

3 sprawy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    3 sprawy

    1.
    Temat wraca ale sądzę, ze wypadałoby go zakończyć.
    Bardzo proszą o połączenie kolektybilii w dziale "kolekcjonerstwo" dwóch osobnych browarów jako jeden pod nazwą np Relakspol STARY KRAKÓW. To samo dotyczy piw.

    Jakoś istnienie dwóch podmiotów w jednym (Zawiercie - Browar na Jurze i PINTA) może doskonale ze sobą współistnieć więc czemu analogiczna sytuacja w przypadku Krakowa ma być traktowana inaczej?

    2.
    Czekanie kilka miesięcy (minimum) na dodanie nowego browaru do bazy zasobów (chodzi o kolekcjonerstwo) jest, delikatnie pisząc, irytujące. Rozumiem, brak czasu ale może istnieje jakiś sposób by to rozwiązać aby dodawanie browarów przyspieszyć? Może znaleźć kogoś kto by dodawał taki browar do bazy?

    3.
    8 lat już mija jak jak wyszła propozycja aby umożliwić dodawanie materiałów z dawnych kresów wschodnich, podobnie jak 8 lat mija obietnicy, że "coś z tym się zrobi".
    Czy coś się z tym robi, zrobi czy nic nie zrobi?
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #2
    ad 1. Pinta będzie wydzielona.

    ad 2. Jest to kwestia napisania i wdrożenia oprogramowania a potem wyznaczenia opiekuna który się tym zajmie. Może do końca roku się to uda.

    ad 3. Nie zajmę się tym w ciągu najbliższego czasu bo jest to bardzo niszowe i bardzo czasochłonne. Nie mam na ten cel żadnych wolnych środków ani mocy przerobowych, przez 10 lat pytałeś się o to Ty i ze dwie inne osoby. Te sprawy można jednak dodawać bez przeszkód do galerii.
    Last edited by ART; 16-10-2011, 15:28.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
      ad 1. Pinta będzie wydzielona.

      ad 2. Jest to kwestia napisania i wdrożenia oprogramowania a potem wyznaczenia opiekuna który się tym zajmie. Może do końca roku się to uda.

      ad 3. Nie zajmę się tym w ciągu najbliższego czasu bo jest to bardzo niszowe i bardzo czasochłonne. Nie mam na ten cel żadnych wolnych środków ani mocy przerobowych, przez 10 lat pytałeś się o to Ty i ze dwie inne osoby. Te sprawy można jednak dodawać bez przeszkód do galerii.
      ad 1. nieeee naprawdę zamierzacie wydzielić PINTĘ jako inny browar mimo, ze jest to Zawiercie?

      ad. 2 super, czekam z niecierpliwoscią, pozwoli mi to bardziej uporządkować zaległe sprawy z przenoszeniem polskich kolektybili z galerii

      ad. 3, szkoda
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • albeertos
        Senior
        • 10-2001
        • 2313

        #4
        Pinta jako browar kontraktowy nie zawsze musi warzyć w Zawierciu.
        (_)>
        Nigdy się nie poddawaj!!!
        Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
        Lech jest tam gdzie jego wiara
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi
          Pinta jako browar kontraktowy nie zawsze musi warzyć w Zawierciu.
          Wtedy tak czy siak będziemy oceniać przykładowo Atak Chmielu jako jedno piwo bez względu na to czy będzie warzone w Zawierciu czy w browarze X? Piwa, z de facto dwóch różnych browarów mamy oceniać jako jedno? Nie lepiej wtedy w browarze X dołozyć piwo: X Pinta?

          To samo kolekcjonersko, obecne na etykietach jest napisane miejsce warzenia - Zawiercie. Rozumiem, ze prościej będzie mieć browar PINTA zamiast Zawiercie Pinta, czy X Pinta?
          Kolekcjonerzy tego nie zaakceptują.

          Ja się z tym nie zgodzę, ART zrobi jak uważa, to jego forum, on tu rozdaje karty. Ale osobiście uważam, że wydzielanie PINTY jako całkowicie osobnego browaru jest porażką. Nawet jeśli jest to browar kontraktowy. Bo taki browar warzy piwo w ISTNIEJĄCYM już browarze.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #6
            Nie napisałem nigdzie że zostanie wydzielony jako osobny browar. Bardzo proszę nie powtarzajcie tej samej dyskusji po raz enty.
            Last edited by ART; 16-10-2011, 19:46.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              ad 1. Pinta będzie wydzielona.
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              Nie napisałem nigdzie że zostanie wydzielony jako osobny browar.
              Powyższe tak odebrałem.
              Moim zdaniem obecne oznaczenie Pinty (w ramach istniejącego browaru) jest bez zarzutu, wydzielenie jej, potraktowałem jako stworzenie całkiem innego browaru.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #8
                Póki co odpowiedziałem na pytania, na bardziej szczegółowe omówienie spraw przyjdzie czas.
                Last edited by ART; 16-10-2011, 19:51.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎