Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

"Degustacja" raz do roku?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Czapayew
    Senior
    • 10-2002
    • 1966

    "Degustacja" raz do roku?

    Tak sobie zaglądam na mój ulubiony portal codziennie, a tu wciąż trwają święta Bożego Narodzenia A tak na serio - chodzi mi o dział "Degustacja". Browary wypuszczają nowe piwa, forumowicze relacjonują wrażenia z ich konsumpcji, a w "Degustacji" od grudnia ubiegłego roku mamy Pintowe "Wesołych Świąt", które już kilka miesięcy temu zdążyło zmienić nazwę. Wcześniej opisywane piwo (bodajże z Hausta czy Kowala) też "wisiało" w dziale niezmieniane ponad rok.
    Być może działowi patronował przy powstaniu słuszny cel zwrócenia uwagi na ciekawe (lub ciekawe inaczej) nowości, ale w tej chwili to jego dezaktualizacja powoduje, że nieco traci on racje bytu. Nie wiem, czy nie ma chętnego do jego prowadzenia tudzież chętnych jest tak wielu, że od grudnia nie mogą dość do porozumienia co do opisywanego asortymentu, nie mniej pragnę zwrócić uwagę, że przy rozwijającym się portalu dobrze byłoby się zastanowić na tą "przestrzenią na stronie".
    Last edited by Czapayew; 26-08-2012, 18:03.
    "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

    www.zamkoszlaki.com
    www.piwnekapsle.net
  • Piwoteka
    Senior
    • 04-2008
    • 1209

    #2
    To nie tylko w tym temacie, wieści z branży na głównej są z 21 marca 2012 i to na temat lanego Tyskiego z tanków... Od tamtej pory wydarzyło się całe mnóstwo rewelacyjnych imprez, premier itp. a tu cisza.
    Piwoteka
    Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
    www.piwoteka.pl
    Sklep Piwoteki na Facebooku
    Piwoteka Narodowa na Facebooku
    Piwoteka Narodowa na G+
    Дед Мороз (Dziadek Mróz)
    Browar Piwoteka

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      #3
      Dział newsowy ożył na chwilę w zeszłym roku, a w 2012 kicha okrutna. Widać że forum działa, a reszta portalu leży odłogiem.
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #4
        No niestety, kiedy proponowałem znajomemu, chcącemu szukać bieżących informacji o piwie, odwiedzanie b.bizu, usłyszałem - Tam przecież od pół roku nic się nie zmienia.
        Ja miałem na myśli forum, on to co widać, portal.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23793

          #5
          Cóż, święta racja. Jak się poprawią finanse portalu, to i różne działy ożyją.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            #6
            Ale co, nie stać was na piwo do degustacji?
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • WiHuRa
              • 11-2010
              • 129

              #7
              Skoro nie ma czasu na aktualizacje to lepiej samo forum zostawić a reszte wywalić bo faktycznie tylko suchary na głównej.

              Comment

              • Shedao
                Senior
                • 09-2007
                • 900

                #8
                Nom, lepiej żeby nie wyglądało wcale, niż żeby wyglądało na zaniedbane.

                Comment

                • amigo007
                  Senior
                  • 02-2008
                  • 252

                  #9
                  Admin delikatnie zasugerował, że całkowite istnienie portalu browar.biz kosztuje nie małe pieniądze. Trzeba się zrzucić na portal :-) Wszyscy chcieli by korzystać, ale płacą tylko nieliczni. Sam o tym wiem, ale jako że jestem niezamożny ciężko u mnie z datkami. A może adminie więcej reklam na stronach?

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎