Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

niedochodzące listy wysyłane ze skrzynek @browar.biz na serwery Grupy Żywiec

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    niedochodzące listy wysyłane ze skrzynek @browar.biz na serwery Grupy Żywiec

    Ponieważ nie mam zbytnio czasu aby się co rusz tłumaczyć dlaczego wysyłane listy z browarbizowych skrzynek mailowych zostają zwracane, napiszę tu:

    Próby wysyłania listów z naszych skrzynek @browar.biz od nastu miesięcy kończą się niepowodzeniem gdzyż przesyłki są odrzucane przez serwery Grupy Żywiec i wracają do nadawcy, który otrzymuje m.in. taki komunikat:

    <adresat@Dowolna.Domena.Grupy.Zywiec.pl>:
    Connected to ADRES.IP but sender was rejected.
    Remote host said: 554 Mail from NADAWCA@browar.biz rejected for policy reasons.
    dotyczy to wszelkich domen należących do GŻ. możliwe że też światowych domen związanych z Heinekenem, ale nie sprawdzałem. Interweniowałem wielokrotnie u informatyków z GŻ, ale nic nie zrobiono z tym fantem. Nie widniejemy w żadnych RBLach (bazy danych o spammerach) ale ciągle tłumaczą się jednym - że blokoda jest odgórna ze strony Heinekena i nie mogą (nie chcą?) nic z tym zrobić.

    i taki pat trwa już od dobrych kilkunastu mieisęcy.

    jeśli ktoś życzy sobie pisać maile do Grupy Żywiec, musi skorzystać z konta emailowego w innej domenie niżli browar.biz.

    dziękuję za uwagę i pozdrawiam życzliwych z Heinekena.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎