Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

No i w końcu... Centrum Piwowarstwa ruszyło!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • artur2
    Senior
    • 02-2008
    • 535

    #16
    Trzy małe błędy:
    - marynka to chmiel goryczkowy,
    - brak zdjęć - (jak mniemam to się zmieni),
    - czcionka z ceną powinna moim zdaniem być bardziej "techniczna" i wyraźna

    Koszt przesyłki poprzez kuriera - trochę duży. Mam nadzieję, że może z czasem się zmniejszy. Przez pocztę to ja wolę większych rzeczy nie wysyłać.

    Podoba mi się, że po lewej stronie wszystkie produkty są "w kupie" i łatwo sprawdzić co aktualnie jest dostępne.
    Kolory karmelowo-szare są dla mnie ok. Nie gryzą w oczy. No i brawo za zestawy ze słodami z Litovla (Litovela ?) i Strzegomia oraz możliwość wyboru do nich drożdży.
    Mniej alkoholu, więcej smaku !
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #17
      No tak, marynka to taki czeski błąd, poprawimy.

      Foty, oczywiście, będą.

      Prosimy uprzejmie nie edytować i nie wprowadzać zmian w produktach, usterka zostanie usunięta - nie było naszym zamiarem tworzyć wiki-sklepu, do moderowania przez klientów online

      Co do kosztów przesyłki - no niestety, takie życie, nie wszystko możemy mieć najlepsze Ale dążymy do obniżenia kosztów oczywiście.

      Co do listy po lewej, Arturze, to nie jest lista produktów dostępnych - czy produkt jest dostępny mówi Ci dopiero literka D umieszczona nad ceną.

      Napiszcie mi proszę, czy lista produktów po lewej jest czytelna, bo mi się wydaje, że jeśli chodzi o słody, zwłaszcza jasne, jest trochę za gęsto?
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • macas
        Senior
        • 02-2008
        • 680

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi

        Napiszcie mi proszę, czy lista produktów po lewej jest czytelna, bo mi się wydaje, że jeśli chodzi o słody, zwłaszcza jasne, jest trochę za gęsto?
        Na pierwszy rzut oka trochę sie zlewa, ale ładnie się odznacza na ciemniejszy kolor po najechaniu myszą, może ewentualnie wytłuścić wagę jako ostatni element każdego opisu ???
        Ale to tylko czepianie się
        No i z rejestracją jeszcze jest kłopot.
        I może w przyszłości zachęta dla stałych klientów !!!
        Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
        Beniamin Franklin

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika macas Wyświetlenie odpowiedzi
          I może w przyszłości zachęta dla stałych klientów !!!
          No jasne, że będzie
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • bulipunk
            Member
            • 11-2008
            • 94

            #20
            Sklepik pierwsza klasa Super incjatywa Powoli kończy sie monopol w Polsce i to mi sie podoba. Tylko szkoda że daleko od 3miasta ... Ale i tak dodałem do ulubionych i rozesłałem świeżo zarażonym fanom warzenia piwa
            Michał-BULI-Nowak

            I said firmly "NO" for any alcohol... but it doesn't listen me :) and I am happy with it :)

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl Wyświetlenie odpowiedzi
              1. Przy przeglądaniu produktów widzę czasami klawisz [EDYCJA], np tutaj
              Dalej Ci się wyświetla? Mi nie
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #22
                Poprawiłam EBC Pilzneńskiego ze Strzegomia, zatem jakby ktoś już sobie zakonotował, że jest 4,7, to informuję, że jest 3,6 Nie wiem, skąd ten babol się tam wziął
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  #23
                  hehehe, a co po niektórzy upierali się, że to nie będzie tylko sklep internetowy. a jak na razie to GŁÓWNIE jest sklep Próbowałem zrobić w nocy zamówienie, ale kalkulacja wyszła mi na korzyść konkurencji

                  Comment

                  • kopyr
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 9475

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    hehehe, a co po niektórzy upierali się, że to nie będzie tylko sklep internetowy. a jak na razie to GŁÓWNIE jest sklep Próbowałem zrobić w nocy zamówienie, ale kalkulacja wyszła mi na korzyść konkurencji
                    E-prezesie spokojnie, przecież na pierwszy rzut oka widać, że chodziło o to, żeby już wystartować (a św. Patryk był sprzyjającą okolicznością) a szczegóły będą się jeszcze docierać tydzień lub dwa.
                    No i dla mnie clue są jednak szkolenia w Ceskim Raju, a tego póki co nikt nie robi.
                    Last edited by kopyr; 18-03-2009, 12:48.
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • jacer
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 9875

                      #25
                      I juz Kraków zazdrości
                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #26
                        Dziękuję e-prezesie, za Twój jak zwykle pozytywny odzew - liczyłam na Ciebie

                        Nikt sie nie UPIERAŁ przy stacjonarności sklepu- zresztą, projekt został zrealizowany w sumie przez inną ekipę, niż miało to być na początku, zatem i założenia się zmieniły.

                        Centrum od początku miało na celu integrować społeczność piwowarską, a mozna to realizować na różne sposoby - m.in. cylkiczne pokazy warzenia temu służą.

                        Co do "głównie sklepu" - to tak jak napisałam - nie od razu Kraków zbudowano. Chcesz nas zajechać? Na razie sklep, pokazy warzenia, sporadyczne szkolenia specjalistyczne - o ile będą chętni, powolutku, nie wszystko naraz
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          #27
                          A czego? Sklep swój mięliśmy i znów mamy. Pokazy warzenia też organizujemy. Możemy tylko pozazdrościć .... Sensora
                          Last edited by e-prezes; 18-03-2009, 12:50.

                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                            A czego? Sklep swój mięliśmy i znów mamy. Pokazy warzenia też organizujemy. Możemy tylko pozazdrościć .... Sensora
                            Sensora, że tak powiem zawsze można zaprosić.
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              Pokazy warzenia też organizujemy.
                              Ale nie takie Zresztą, z pierwszego pokazu będzie film, zamieścimy fragmenty w necie do podziwiania
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19167

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                                Dziękuję e-prezesie, za Twój jak zwykle pozytywny odzew - liczyłam na Ciebie

                                Nikt sie nie UPIERAŁ przy stacjonarności sklepu- zresztą, projekt został zrealizowany w sumie przez inną ekipę, niż miało to być na początku, zatem i założenia się zmieniły.

                                Centrum od początku miało na celu integrować społeczność piwowarską, a mozna to realizować na różne sposoby - m.in. cylkiczne pokazy warzenia temu służą.

                                Co do "głównie sklepu" - to tak jak napisałam - nie od razu Kraków zbudowano. Chcesz nas zajechać? Na razie sklep, pokazy warzenia, sporadyczne szkolenia specjalistyczne - o ile będą chętni, powolutku, nie wszystko naraz
                                na początku napiszę, że nie jestem złośliwy i wszystko co piszę, piszę śmiechem-żartem.

                                Marusia, wy We Wrocku nie macie co integrować, bo tam już zintegrowano a Warsztaty rok rocznie to potwierdzają. Jakbyś miała moderować grupę podkarpacką to już tak fajnie by nie było. Życzę rzecz jasna powodzenia, bo tak naprawdę chodzi o coś więcej i nam wszystkim na tym zależy.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎