Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

transportery po piwie - cały kraj

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • passenger57
    Junior
    • 12-2011
    • 16

    transportery po piwie - cały kraj

    witam
    szukam transporterów po piwie (w rozsądnej cenie) z logo; marką piwa oczywiście koncernówki wchodzą w grę ale jakby ktoś miał coś z regionalnych .....

    oraz osobę która poświęciła by chwilkę czasu i nadała te transportery kurierem 3-4 szt.

    p.s. bardzo proszę o niepisanie postów typu - "pochodź po sklepach i punktach zbiórki tworzyw sztucznych" jakbym tego tematu nie przerabiał to bym nie pisał ...
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10737

    #2
    Jaka to rozsądna cena?
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • dzaman
      • 08-2010
      • 2

      #3
      W każdym sklepie z piwem jesteś w stanie wyrwać transporter za kaucją około 6-8 zł. Mnie się udało tak kupić kilka

      Comment

      • kowdi
        Member
        • 04-2014
        • 41

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzaman Wyświetlenie odpowiedzi
        W każdym sklepie z piwem jesteś w stanie wyrwać transporter za kaucją około 6-8 zł. Mnie się udało tak kupić kilka
        Nie w każdym, czasami wołają absurdalne ceny za transporter, a niżej niż 8 zł to nie pamiętam żeby w ogóle mi się udało dorwać. 8 zł to taka normalna cena, jednak zdażyło mi się, że odmówiono mi (tekstem, że nie mają już na sprzedaż) po tym jak w ciągu dwóch tygodni wykupiłem tam "kilka" transporterów.

        Comment

        • dzaman
          • 08-2010
          • 2

          #5
          To wychodzi na to, że trzeba często sklepy zmieniać Ale generalnie w okolicy 10 zł można wyrwać podczas gdy na alledrogo czy olx są radośnie wystawiane za dwie dyszki.

          Comment

          • Welsh
            Member
            • 09-2014
            • 33

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kowdi Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie w każdym, czasami wołają absurdalne ceny za transporter, a niżej niż 8 zł to nie pamiętam żeby w ogóle mi się udało dorwać. 8 zł to taka normalna cena, jednak zdażyło mi się, że odmówiono mi (tekstem, że nie mają już na sprzedaż) po tym jak w ciągu dwóch tygodni wykupiłem tam "kilka" transporterów.
            Sprawdź w Żabce, ja tam kupiłem 6 czy 7 po 5 zł.

            Comment

            • kowdi
              Member
              • 04-2014
              • 41

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Welsh Wyświetlenie odpowiedzi
              Sprawdź w Żabce, ja tam kupiłem 6 czy 7 po 5 zł.

              Sprawdzałem, w najbliższej zawołano mi 20zł
              Może przed świętami przejdę się po okolicy znowu, bo butelki nowe się pojawiają, a skrzynki pękają w szwach. Jednak jest to sprawa indywidualna sklepu, dlatego nie można po jednym czy dwóch rezygnować z szukania.

              Comment

              • lookasoo
                Junior
                • 02-2015
                • 23

                #8
                dzisiaj kupiłem 2 szt w żabce - 8 zet / szt.

                to samo w innych żabkach - sprawdzone
                BDR Browar Domowy Rojber

                #lookasoomakesbeer
                www.ourbrewing.pl

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  #9
                  kilkanaście sekund wyszukiwania: Renata. Hurtownia piwa i wina, ul. Lotników 54, Gliwice, tel.: 32 232 27 13
                  U mnie w jednej hurtowni mieli cały strych zbędnych skrzynek po warszawskim. Płaciłem 4 zł za sztukę. Ostatnio zaglądałem przez płot, stoją sterty pustych skrzynek po piwach i pepsi.
                  Trzeba więc jechać tam i zapytać, nie powinno być problemu. A jak nie tam, to znaleźć inną hurtownię.
                  Doraźnie można wykorzystać wysokie kartonowe skrzynki po warzywach, których tysiące wywala się w każdym markecie.
                  Last edited by Krzysiu; 31-12-2015, 10:39.

                  Comment

                  • Nemrod
                    Junior
                    • 06-2014
                    • 3

                    #10
                    krzinki

                    U mnie w Żabce nie chcą sprzedać skrzynek, ale w Ąszą (Auchan) są po 8 zł/szt (do wyboru: Żywiec, Ciechan, Fortuna).
                    Last edited by Nemrod; 09-05-2016, 20:23.

                    Comment

                    • darekint
                      Junior
                      • 04-2016
                      • 4

                      #11
                      Pierwsze skrzynki kupowałem na złomie, prosząc w sklepikach czy knajpkach a ponieważ nie chciało mi się już nikogo prosić pojechałem do Kauflandu. Do wózka włożyłem skrzynkę do skrzynki 2 piwa i przy kasie pani poza dzień dobry, do widzenia ,zapraszamy ponownie nie odezwała się żadnym słowem. Skasowała za dwa piwa ,doliczyła kaucję 8 czy 9zł za skrzynkę i powiedziała "zapraszamy ponownie".

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎