Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Garnek 32 litry, Warszawa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • banaszek
    SłabyUżytkownik
    • 02-2005
    • 617

    Garnek 32 litry, Warszawa

    Gdyby może przypadkiem ktoś potrzebował kociołka do zacierania (stal emaliowana + pokrywka) w cenie 55 zł to w warszawskiej hurtowni AGD na Płowieckiej 57 właśnie nabyłem. Dzielę się z gronem tą radosną informacją.


  • michalb
    Member
    • 12-2004
    • 65

    #2
    Dzięki z info
    Pędze dzisiaj kupić (w Hli Mirowskiej 95 zł bez pokrywki)

    Comment

    • banaszek
      SłabyUżytkownik
      • 02-2005
      • 617

      #3
      Kurtka, namieszałem... Hurtownia będzie czynna w pełni od 4.maja (teraz mają przeprowadzkę z Ząbek, tam, w Ząbkach dzisiaj byłem zamówić, odbierałem na Płowieckiej). Mój gar był akurat dostępny. Ostudziłem zapał? Przynajmniej do nowego miesiąca. Mirowską i BA na Żoliborzu też przerobiłem


      Comment

      • banaszek
        SłabyUżytkownik
        • 02-2005
        • 617

        #4
        Jeszcze jedna informacja. To CHYBA ten sam garnek co w BA (producent i wygląd się zgadza), mój podobno ma 32 litry.
        Last edited by banaszek; 28-04-2005, 13:25.


        Comment

        • Hannibal
          Senior
          • 03-2004
          • 1426

          #5
          A jakiej jakości jest ten garnek? 55 zł za 32-litrowy wydaje mi się podejrzane.
          "All the good things for those who wait"

          Comment

          • Małażonka
            Senior
            • 03-2003
            • 4602

            #6
            Dlaczego? 55 zł to rozsądna cena.
            Kupujesz w hurtowni, a nie u pośredników, a to ma niemałe znaczenie...
            Pamiętam, jak kupowałam balony - w hurtowni wyszły mi o 1/3 taniej niż w firmowym sklepie...

            Comment

            • banaszek
              SłabyUżytkownik
              • 02-2005
              • 617

              #7
              Nie umiem ocenić jego jakości. Wygląda ok. Jest cały. Poza tym (jak pisałem wcześniej) to chyba to samo co w BA tylko taniej. Producent (wolno to napisać?) - Emalia S.A. Olkusz.


              Comment

              • Hannibal
                Senior
                • 03-2004
                • 1426

                #8
                Wiadomo, że w hurtowni jest zawsze taniej. Tylko przecież nie każdy może tam kupować, bo inaczej nikt by nie kupował w zwykłych sklepach.
                Co do balonów, to byłem w tej hurtowni i jak bym chciał kupować jeden balon to by wyszło tyle, ile w tym sklepie na Senatorskiej. Dopiero jak się kupi pewną ilość, to się opłaca.

                A ten garnek to można od tak kupić? Czy jakieś znajomości są potrzebne?
                "All the good things for those who wait"

                Comment

                • Małażonka
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 4602

                  #9
                  Nie kupowałam balonów hurtowo, no chyba, że dwa to już hurt
                  Dlatego też nie dziwi mnie, że cały garnek można dostać taniej niż na mieście...
                  Myślę Hannibal, że jak masz takie wątpliwości - to powinieneś wziąć książkę telefoniczną i przedzwonić do tej hurtowni. Rozwieją Twoje wątpliwości z pewnością
                  Last edited by Małażonka; 28-04-2005, 13:57.

                  Comment

                  • banaszek
                    SłabyUżytkownik
                    • 02-2005
                    • 617

                    #10
                    Zeznaję, że ja tej pani nie znałem i nigdy jej przedtem nie widziałem Jechałem sobie po prostu do pracy - patrzę, hurtownia AGD. Macie Państwo gar >30 litrów? Mamy. To poproszę jeden. 54,90 z VATem poproszę. Kwitek, odbiór, zadowolenie.

                    Czyli jednak zareklamuję - Warszawa, Płowiecka 57 (jadąc od Grochowskiej - po lewej stronie). Jako, że przeprowadzają się z Ząbek, będą "uczynnieni" dopiero 4. maja (to chyba z okazji urodzin mojego brata). Hurtownia wygląda jak zwykły sklep. Nie robili mi problemu ze sprzedażą na sztuki, więc tym bardziej Seniorom nie będą robili

                    PS. Jakby co - mogę zeskanować rachunek.


                    Comment

                    • Hannibal
                      Senior
                      • 03-2004
                      • 1426

                      #11
                      A oprócz garnków, można kupić tam na sztuki inne rzeczy?
                      "All the good things for those who wait"

                      Comment

                      • banaszek
                        SłabyUżytkownik
                        • 02-2005
                        • 617

                        #12
                        Hm... tego nie wiem ale serdeczność obsługi wskazywała, że nie ma z tym problemu. Zwłaszcza, że zaproszono mnie na kolejne zakupy (co prawda nie wiem co mógłbym u nich jeszcze kupić).


                        Comment

                        • Maidenowiec
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 2287

                          #13
                          Ta hurtownia nadal się tam znajduje?
                          Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                          Thou shallt not spilleth thy beer!

                          Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                          Comment

                          • banaszek
                            SłabyUżytkownik
                            • 02-2005
                            • 617

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec
                            Ta hurtownia nadal się tam znajduje?
                            Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Jeszcze niedawno pracowałem bardzo blisko tej hurtowni. Sądzę, że hurtownia powina tam nadal być, bo gdy kupowałem gar u nich, dopiero co się tam wprowadzali.

                            Ale jeśli szukasz gara to mogę Ci odstąpić swój Używany do kilku warek.


                            Comment

                            • Maidenowiec
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 2287

                              #15
                              O, ciekawa oferta Byłem tam, ale mieli akurat końcówkę roku, więc powiedziano mi tylko, iż jest ze stali nierdzewnej za 100pln. I w tym momencie zastanawiam się, czy może już lepiej nie zainwestować w kociołek z Lidla. Szczególnie, że zajmowanie kuchenki na parę godzin nie jest najlepszą rzeczą jaką mogę zrobić w domu
                              Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                              Thou shallt not spilleth thy beer!

                              Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎