Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Potrzebny plik do druku etykiet na piwo.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kostas
    Senior
    • 08-2014
    • 212

    Potrzebny plik do druku etykiet na piwo.

    Witajcie!


    Czy jest ktoś może na forum, kto korzysta z etykieciarki która drukuje etykiety na paczki kurierskie? Mam do takowej dostęp i wpadłem na pomysł, żeby etykiety na swoje piwo drukować właśnie na takim sprzęcie. Marka posiadanej etykieciarki to Zdesinger, dokładny model nieznany. Wymiary etykiety to 100x155 mm. Miałem kiedyś plik w Wordzie, w którym mogłem drukować sobie dowolnie wygenerowany napis, niestety los chciał że ten plik przypadkiem utraciłem. Liczę na to, że być może jest ktoś na forum kto takowy plik posiada, tudzież pomógłby mi w jego stworzeniu. Poniżej przesyłam swój adres mailowy: kostasbimcas@gmail.com. Z góry dziękuję za pomoc!
    Browar Domowy El Greco na Facebooku
  • Zybex
    Senior
    • 07-2012
    • 222

    #2
    Wystarczy zainstalować i skonfigurować drukarkę, a w Wordzie czy innym programie ustawić niestandardowy format papieru odpowiadający rozmiarom etykiety i można działać do woli. Nie widzę tutaj żadnego problemu.

    Comment

    • kostas
      Senior
      • 08-2014
      • 212

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Zybex Wyświetlenie odpowiedzi
      Wystarczy zainstalować i skonfigurować drukarkę, a w Wordzie czy innym programie ustawić niestandardowy format papieru odpowiadający rozmiarom etykiety i można działać do woli. Nie widzę tutaj żadnego problemu.
      Nie mam teraz za bardzo pola do działania, bo takowy sprzęt posiadam w miejscu pracy. Chciałem zaprojektować etykietę w domu i przenieść ją na nośniku pamięci na komputer w pracy, stąd moja prośba o udostępnienie formatki.
      Browar Domowy El Greco na Facebooku

      Comment

      • bogna1
        Junior
        • 05-2008
        • 13

        #4
        Polecam program do wizytówek "DesignPro 5" można tam sobie ustawić wymiary.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎