Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwszy zestaw

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Samael Wyświetlenie odpowiedzi
    Zastanawiałem sie rowniez nad tymi drozdzami co podal Jacer, ale czy beda one miały jakis negatywny wplyw czy jednak kupic WB -06 ?
    Drożdże do witów nie dadzą Ci posmaków bananowo-goździkowych.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Samael Wyświetlenie odpowiedzi
    Chyba kolega Kopyr zle cos zrozumiał Chodzi mi o roznice pomiedzy:John Bull Wheat Beer 1.8kg a John Bull Master Class Wheat Beer 3kg ?
    Mimo, że źle zrozumiałem, to moje wynurzenia pozostają aktualne.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
    Czyli z całkowitym klarowaniem.
    To by nie było najgorsze, zawsze osad można zabełtać. Gorsze jest bardzo głębokie odfermentowywanie brzeczki. Do 1-2 blg, to mi żadne inne drożdże nie zeszły.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • Samael
      Senior
      • 09-2007
      • 153

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
      Drożdże do witów nie dadzą Ci posmaków bananowo-goździkowych.
      No tego to bym bardzo nie chciał :]


      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
      Mimo, że źle zrozumiałem, to moje wynurzenia pozostają aktualne.
      Rozumiem,ze do puchy 3kg suchy ekstrakt jest zbedny ? Jedynie drozdze, o ile nie sa w zestawie + ew suchy ekstrakt do butelek.Dobrze kombinuje ??

      Comment

      • Makaron
        Senior
        • 08-2003
        • 2107

        #78
        Sproboj znalesc jakis sklep takie fizyczny, zamiast internetowego. W Dublinie cos powinno byc. Moze tam jesli nie maja n a skladzie to przy najblizszej dostawie raczej moga to miec. Wiec naprawde warto wybrac sie do najblizszego lokalnego sklepu dla piwowarow.
        "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

        Comment

        • Samael
          Senior
          • 09-2007
          • 153

          #79
          No własnie z tym problem,ze nie wiem czy cos takiego tu istnieje...Jesli chodzi o sprzedaz wysylkowa to juz znalazłem trzy,ale strona ktora podalem ma najlepszy chyba kit.Jesli chodzi o surowce to jest jeszcze grapengraindublinl , ktory ma ciekawa dosc oferte.Postaram sie dowiedziec o takim sklepie,ale poki co nikt nic nie wie

          wracajac do tematu, to prosiłbym o odniesienie sie do mojego ostatniego pytania,bo chciałbym rozwiac swoje watpliwosci do konca,a tak mi to nie daje spokoju :P

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎