Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Butelki 0.2l

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mrozny
    Member
    • 12-2013
    • 31

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
    Pogadaj ze Sławkiem z Krieka na Wodnej
    Super dzięki! Nawet nie wiedziałem, że takie świetne miejsce mamy!

    Comment

    • Sklad-Piwa-i-alkoholi
      PiwBiz
      • 08-2013
      • 433

      #17
      Skład Piwa w Krakowie uruchamia usługę zbierania i rozdawania bezzwrotnych butelek. Zapraszam do współpracy wszystkich zainteresowanych. Zbieram za grosze, rozdaję za darmo

      Comment

      • mrozny
        Member
        • 12-2013
        • 31

        #18
        super dzięki za kontakt do Sławka!

        a pytanie mam jeszcze takie: czy są jakieś specjalne skrzynki do butelek 0,33 litra lub 0,2 litra?

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10738

          #19
          Skrzynki po oranżadzie, wodzie mineralnej 0,33l
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • mrozny
            Member
            • 12-2013
            • 31

            #20
            Ok wygooglałem, że są takowe skrzynki - przynajmniej do butelek 0,33l - mieści ich się trochę więcej w skrzynce bo 24 butelki.

            Pytanie tylko czy można je gdzieś 'na cwaniaka' kupić w sklepie itp.?

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              #21
              W skrzynki po oranżadzie bączki wchodzą ciężko.
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • kkemot
                Senior
                • 12-2013
                • 119

                #22
                A wiecie, czy i gdzie można kupić małe butelki ( 0,33L) w Warszawie?
                Albo czy gdzieś w Warszawie można dostać/kupić za niewielkie pieniądze normalne butelki?

                Comment

                • mrozny
                  Member
                  • 12-2013
                  • 31

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kkemot Wyświetlenie odpowiedzi
                  A wiecie, czy i gdzie można kupić małe butelki ( 0,33L) w Warszawie?
                  Albo czy gdzieś w Warszawie można dostać/kupić za niewielkie pieniądze normalne butelki?
                  Pochodź po pubach !
                  Na pewno znajdzie się jakiś miły właściciel który zamiast wyrzucić je do kosza wręczy Tobie!

                  Comment

                  • swiera
                    Junior
                    • 07-2011
                    • 26

                    #24
                    ja miałem problem z butelkami 0,33l i z Gretą, nie mogłem zakapslowac bo mają duży kołnierz, zastanawiam sie nad butelkami z Pinty i Alebrowaru , one tez maja duze kołnierze wiec greta tez pewno nie da rady. To normalne czy tylko ja mialem taki probblem z greta?

                    Comment

                    • Chmielo
                      Senior
                      • 01-2007
                      • 128

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika swiera Wyświetlenie odpowiedzi
                      ja miałem problem z butelkami 0,33l i z Gretą, nie mogłem zakapslowac bo mają duży kołnierz, zastanawiam sie nad butelkami z Pinty i Alebrowaru , one tez maja duze kołnierze wiec greta tez pewno nie da rady. To normalne czy tylko ja mialem taki probblem z greta?
                      W czym tkwi problem? Ew. jakie to były butelki? Moja Greta nie ma problemów z bączkami.

                      Comment

                      • swiera
                        Junior
                        • 07-2011
                        • 26

                        #26
                        z greta chodzi o to ze nie moge wyprostowac ramion bo blokuje je kołnierz butelki a nie chce walic na hama zeby nie odcieło .

                        Comment

                        • Rappaport
                          Junior
                          • 02-2015
                          • 20

                          #27
                          elo

                          Mogę przekazać chętnemu 3 skrzynki bardzo fajnych zielonych butelek 0,25L po bezalkoholowym Lechu, po 20 butelek każda, + trochę butelek luzem na uzupełnianie ewentualnych braków. Butelki mają szyjkę pod "odkręcany kapsel" - ale dają się kapslować (co prawda - nie każdą kapslownicą równie dobrze, tak więc o szczegóły trzeba dopytać bardziej doświadczonych kolegów). Możliwe także 3-4 skrzynki zielonych, odkręcanych butelek od Redsa 0,4L oraz 2-3 kartony po 18 jasno-brązowych butelek 0,4L od cydru Green Mill Cider. Te ostatnie pod klasyczny kapsel.

                          Comment

                          • Rappaport
                            Junior
                            • 02-2015
                            • 20

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mrozny Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ok wygooglałem, że są takowe skrzynki - przynajmniej do butelek 0,33l - mieści ich się trochę więcej w skrzynce bo 24 butelki.

                            Pytanie tylko czy można je gdzieś 'na cwaniaka' kupić w sklepie itp.?
                            Możesz.
                            W Kauflandzie.
                            Za całe 2,50 PLN.

                            Comment

                            • Rappaport
                              Junior
                              • 02-2015
                              • 20

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rappaport Wyświetlenie odpowiedzi
                              Mogę przekazać chętnemu (etc...)
                              Butelki wydane, temat nieaktualny.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎