Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Garnek Elektryczny Concept

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kluska28
    Junior
    • 12-2013
    • 19

    Garnek Elektryczny Concept

    Witam,

    Mam do Was pytanie o opinię. Wiele razy był poruszany temat garnków elektrycznych z Lidla lub innych. Dziś na gruperze ale nie tylko znalazłem Garnek Elektryczny firmy Concept oto link : http://www.mall.pl/garnki-elektryczn...mNgaAmdc8P8HAQ



    Co myślicie o zakupie takiego gara ? Od razu napiszę dlaczego interesuje mnie taki gar. Zacieranie i warzenie piwa tradycyjnie w garnku zajmuje mi zbyt dużo czasu. Przez chwilę myślałem aby zacząć warzyć piwo z ekstraktów (wiem, wiem gorsza jakość ale jak mam do wyboru warzyć z ekstraktów albo nie warzyć to wolę ekstrakt) natomiast taki garnek mógłby mi pomóc oszczędzić czas spędzony przy garze .

    Czy sądzicie, że warto zakupić ten gar ?

    Pozdrawiam,
    Kluska
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10737

    #2
    Na allegro można wyhaczyć za połowę tej ceny
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • Kluska28
      Junior
      • 12-2013
      • 19

      #3
      W sumie trochę źle postawiłem pytanie nie chodzi mi o cenę. Pytanie jest czy warto kupić ten gar i czy dobrze robi się piwo ? Dokładniej : mam zamiar zacierać w tym garze wykorzystując regulację temperatury i timer . Oczywiście nie zapomnę o termometrze własnym. Następnie zamierzam przenieść brzeczkę do wiadra z filtratorem oplotu i przefiltrować znów do tego gara a następnie w nim warzyć. Pytanie główne : Czy ten gar się do tego nadaje ?

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10737

        #4
        Używam "lidlowskiego" dodatkowo zamontowane mam mieszadło, filtrator rurkowy i sterowanie pamelą.Bywa że tylko wkładam termometr i mieszam ręcznie
        Ogólnie jestem zadowolony.
        ps używam tylko do zacierania, gotuje na palniku gazowym. Podobno słabo dochodza go wrzenia ale pomaga grzałka nurkowa
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • BigPit
          Junior
          • 03-2012
          • 1

          #5
          Popieram. Warto, ja używam do zacierania i warzenia. Ociepliłem go z zewnątrz, a do szybszego zagotowania warki używam grzałki nurkowej 2000W. Działa super - tylko kupować. Pisałeś, że kasa nie ważna - to polecam nierdzewkę

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #6
            Też takiego używam, ale termostat, który w nim jest zamontowany nie jest wystarczający do sterowania zacieraniem. Albo steruję ręcznie, albo poprzez programowalny sterownik. Mieszadło zamontowane na wieku z silniczkiem do wycieraczek. Ja mam bez kranika. Po skończonym zacieraniu wkładam filtrator rurkowy i spuszczam filtrat. Nie gotuję w nim (podobnie jak anteks). Kupiłem niedawno nowy na allegro taniej. Jak nie potrzebujesz większych pojemności i masz typowe warunki mieszkaniowe jak ja to wg. mnie idealne rozwiązanie.
            Last edited by e-prezes; 05-09-2014, 10:46.

            Comment

            • jacekn1
              Junior
              • 11-2011
              • 5

              #7
              Czy ktoś używa ten garnek proszę o opinie.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                #8
                To taka sama konstrukcja jak te lidlowskie, tylko inny producent. Z kranikiem lub bez. Starsze mają jedno pokrętło do sterowania temp., nowsze dwa albo wyświetlacz LCD. Trzy stówy to drogo, szukaj dalej...

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎