Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zestaw do płukania butelek z Aldi?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jarad
    Junior
    • 07-2014
    • 3

    Zestaw do płukania butelek z Aldi?

    W Aldi pojawił się zestaw do przetykania odpływów (rurka podłączana do kranu z cienką końcówką pryskającą w różnych kierunkach).
    Wydaje się to ciekawą propozycją do płukania butelek, o czym informuję i pytam jednocześnie, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z takimi wynalazkami używanymi w ten sposób?




    PS
    Przy okazji debiutu na forum witam wszystkich.
  • jarad
    Junior
    • 07-2014
    • 3

    #2
    Po testach

    Po pierwszych testach mogę podzielić się wiedzą na ten temat.

    W zestawie są dwie rurki z dwoma końcówkami. Jedna nieprzydatna (pryska tylko na boki,
    dno nie jest płukane).

    Druga rurka po lekkim usztywnieniu drutem końca i jego wygięciu nadaje się w płukania butelek gorącą wodą bez ryzyka poparzenia ręki.
    Przejściówki pasują do prysznica i kranów - przynajmniej moich, ale jest ich kilka więc nie powinno być problemów z kompatybilnością.

    Wydaje się, że za tą cenę można zrobić coś podobnego samemu, ale raczej nie da się kupić gotowej końcówki do płukania butelek za te pieniądze. Oryginalne zastosowanie tego zestawu jako dodatkowe może zachęcić do zakupu tego sprzętu.

    Nie mam doświadczeń z specjalnymi końcówkami do płukania butelek i może nie wiem jak mi jest niewygodnie, ale póki co z całą pewnością będę tego używał aplikując być może z czasem jakieś udoskonalenie.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎