Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy uwarzę pierwsze piwo ze startowego zestawu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pabulons
    Junior
    • 05-2016
    • 12

    Czy uwarzę pierwsze piwo ze startowego zestawu?

    Cześć
    Po dosyć długiej zabawie z cydrem zacząłem interesować się poszerzeniem swoich domowych wyrobów. Traf, a raczej zamiłowanie padło na domowe piwo, które poświadczone zostało smakiem piw regionalnych. Też takie chciałbym kiedyś zrobić.
    Nawiązując do tematu - jako piwowar żółtodziob, konkretny amator nazbierałem i zamówiłem zestaw startowy, który zawiera najbardziej potrzebne produkty do wykonania piwa. Ciekawi mnie, czy na ich podstawie będę w stanie wykonać właśnie taki produkt, który przypomni smak piwa. To będzie mój pierwszy raz, także jestem gotowy na małe ,,niepowodzenia", ale mam nadzieję, że z każdym kolejnym warzeniem i przeczytaniem Waszych postów będzie wychodziło to lepiej.
    Zakupiłem zestaw startowy firmy Biowin z cyklu ,,Piwo domowe".
    Wyjdzie coś z tego?
    Dzięki za wszelkie komentarze i wybaczcie, za czyste i młode amatorstwo. Każdy tak zaczyna.
  • Pess09
    Senior
    • 12-2013
    • 284

    #2
    Wydaje mi się że powinno się udać uwarzyć piwo z zestawu który jest do tego przeznaczony Poczytaj sobie dokładnie co i jak trzymaj się tego to wyjdzie

    Comment

    • pabulons
      Junior
      • 05-2016
      • 12

      #3
      Dzięki za szybką odpowiedź. Będąc dzisiaj w sklepie gorzelniczym zapytałem właśnie o przepisy, to sprzedawca polecił to forum, by dowiedzieć się więcej. Ale póki co zobaczymy. Co wyjdzie to wyjdzie, ważne, że pierwsze i po części ,,własne".

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎