Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sklep ze sprzętem do warzenia Kraków - pilne!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gmilin
    Junior
    • 06-2013
    • 15

    Sklep ze sprzętem do warzenia Kraków - pilne!

    Cześć wszystkim,

    Czy wie może ktoś gdzie w Krakowie mogę kupić artykuły do warzenia piwa? Potrzebuję pilnie zdobyć pirosiarczan i niestety nie mam czasu czekać na przesyłkę.. :/
  • marek-
    Member
    • 07-2012
    • 70

    #2
    W leroy lub innym markecie bywa pirosiarczyn potasu,można sprawdzić na stronie. Poza tym rzecz jasna esencjesmaku.pl z odbiorem osobistym i malinowy nos (pewnie lepiej wcześniej pytać). Ostatecznie,jeśli chodzi tylko o dezynfekcje, kupić oxi w carrefour lub auchan (ten bez domieszek).

    Comment

    • gmilin
      Junior
      • 06-2013
      • 15

      #3
      Dzieki wielkie! Do tej pory ciągle myślałem że nie ma nic ze sprzętem w krk a tu sie okazuje ze jest esencjesmaku .

      Comment

      • MarcinKa
        Senior
        • 02-2005
        • 2729

        #4
        Sklep Alembik - domowa produkcja alkoholu
        Topolowa 46
        Tam można kupić wszystko od ręki.
        To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

        Comment

        • direk
          Junior
          • 08-2017
          • 1

          #5
          Specjalistyczny internetowy sklep piwowarski i winiarski. Zaopatrzenie dla winiarzy i piwowarów, zarówno hobbystów, jak i profesjonalistów, do produkcji alkoholi.

          To zdaje się gdzieś na Nowej Hucie...

          Comment

          • gmilin
            Junior
            • 06-2013
            • 15

            #6
            Już zdobyłem piro, ale najelpszą informacją dla mnie jest to, że jak okazuje się mam całkiem blisko dobrze wyposażony sklep - dzięki MarcinKa!

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎