Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zestaw startowy, warto?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • byskryscie
    Junior
    • 01-2018
    • 3

    Zestaw startowy, warto?

    Witam,

    mam nadzieję że nie było pytania o ten zestaw, przejrzałem parę tematów i nic nie znalazłem, jesli się myle to proszę mnie naprowadzić. Jestem początkujący i wiele mam do nauczenia dlatego też prośba do Was bo mam dylemat czy zestaw jest warty swojej ceny, czy posiada niezbedne rzeczy i niczego w nim nie brakuje. https://esencjesmaku.pl/pl/p/Zestaw-...war-domowy/681
    Zaznaczę tylko, że zalezy mi aby to bylo zakupione na allegro, a ten zestaw jest akurat tam dostepny. No i ma 2 fermentory co ponoć wiąze sie z duza wygoda

    Pozdrawiam
    Konrad
    Last edited by byskryscie; 02-01-2018, 15:20.
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10737

    #2
    Zestawy startowe Sprzęt / różne Zestaw startowy - ZacierMistrz Pro Idealny zestaw dla początkującego piwowara. Zawiera wszystkie niezbędne akcesoria pozwalające rozpocząć przygodę z domowym piwowarstwem od razu od zacierania. Posiada bardziej udoskonalone elementy w stosunku do swojej eko

    Tu masz z surowcami na pierwszą warkę
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • byskryscie
      Junior
      • 01-2018
      • 3

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
      https://www.browar.biz/centrumpiwowa...ciermistrz_pro
      Tu masz z surowcami na pierwszą warkę
      Wiem, wiem, o tych zestawach slyszalem, miedzy innymi przez nie trafilem tutaj
      Ale w pierwszej kolejnosci chcialem sie skupic na zestawach dostepnych na allegro. Dzieki za odpowiedz i pozdrawiam

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10737

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika byskryscie Wyświetlenie odpowiedzi
        Wiem, wiem, o tych zestawach slyszalem, miedzy innymi przez nie trafilem tutaj
        Ale w pierwszej kolejnosci chcialem sie skupic na zestawach dostepnych na allegro. Dzieki za odpowiedz i pozdrawiam
        Dlaczego z allegro?
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • byskryscie
          Junior
          • 01-2018
          • 3

          #5
          Czy moglibyśmy się skupić na pytaniu, nie drążmy tematu dlaczego z allegro. Po prostu proszę o rzucenie okiem i szybką opinie.

          Comment

          • pegazus300
            Member
            • 03-2018
            • 39

            #6
            Hej, sam właśnie jestem na etapie kompletowania sprzętu, więc wielkim specjalistą nie jestem. Mam specyficzną sytuację, bo potrzebuję fermentorów 12-15 l, nie większych, bo zakładam nano-browar więc ta oferta by mnie nie zainteresowała, ale po prześledzeniu wielu ofert muszę Ci szczerze powiedzieć, że wygląda bardzo atrakcyjnie. Ja podobny zestaw, tylko z mniejszymi fermentorami skompletowałem już na papierze za ok 180 zł, ale to rzeczy do zakupu osobno i trochę czasu na to poświęciłem na ich wyszukanie i podliczenie kosztów wysyłki. Nie mniej jednak, gdybym był na Twoim miejscu (tzn. potrzebował dużych fermentorów) to nie zastanawiałbym się długo nad tą ofertą (jeżeli nie znalazłeś lepszych), jest tu wszystko co potrzebne (poza garnkiem i butelkami ), a nawet więcej, bo np. jodowy wskaźnik skrobi nie jest niezbędny.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎