Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

leżakowanie i spożycie z KEG - jak w praktyce?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • johnny41
    Junior
    • 12-2008
    • 1

    Mycie kegaq !!!!!

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika macmon Wyświetlenie odpowiedzi
    KEG po umyciu i dezynfekcji.
    No własnie jak go dobrze wymyc w moim jest po kilkukrotnym myciu goraca woda z Ludwikiem drobna kaszka na dennej częsci i nie mam pojecia jak ją usunac/Czy jest na to sposob oraz na usuniecie przykrego zapachu jaki pozostawia piwo faqbrykowane a nie lezakowane naturalnie/moze mi ktos podpowie co robic?johnny.
    Last edited by ART; 09-12-2008, 22:13. Powód: cyt

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      pytanko techniczne czy to KORB ?
      Attached Files
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • Maryush
        Junior
        • 12-2008
        • 25

        Pewny nie jestem, ale jak sobie porównam ze zdjęciem http://www.bolid.pl/polski/glowice.htm to wszystko na to wskazuje. Miałem kiedyś Kega z takim zaworem (z jakiegoś czeskiego browaru).

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10738

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maryush Wyświetlenie odpowiedzi
          Pewny nie jestem, ale jak sobie porównam ze zdjęciem http://www.bolid.pl/polski/glowice.htm to wszystko na to wskazuje. Miałem kiedyś Kega z takim zaworem (z jakiegoś czeskiego browaru).
          Podobno to Flasch G , ale problem rozwiązany wymieniłem fitting
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • Maryush
            Junior
            • 12-2008
            • 25

            Na jaki? Bo z moich pomiarów wynikało, że średnica mufy tego fittingu jest inna niż fittingów typu "A" i "M"..

            Comment

            • Pawloski
              Junior
              • 03-2012
              • 1

              Piana w rurce

              Witam szanownych kolegów po fachu Mam problem z pianą w przewodzie za głowicą. Podłączyłem kega do schładzarki i po nocy lała się tylko piana. Wieczorem odpowietrzyłem instalacje i lała się piękne złote piwko, natomiast następnego dnia 30-40 cm rurki miedzy schładzarka a głowicą było wypełnione gazem z pianą. Odpowietrzanie to kolejne 2-3 litry. Czy to może być problem z głowicą? Czy to może gaz dostaje się do wyjścia z piwem?

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10738

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maryush Wyświetlenie odpowiedzi
                Na jaki? Bo z moich pomiarów wynikało, że średnica mufy tego fittingu jest inna niż fittingów typu "A" i "M"..
                Wkręciłem od Tyskiego
                Last edited by anteks; 22-03-2012, 01:42.
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • k_k_s
                  Senior
                  • 02-2005
                  • 193

                  Głowica od którego koncernu (KP, Heineken, Carslberg) pasuje do plastikowych PETów 30l? Chodzi konkretnie o Artezana.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎