Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Promocja w BA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jerzy
    piwoholik
    • 10-2001
    • 4705

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
    Przecież zestaw za 399 nie jest zestawem BA tylko Coopersa.
    To tak w kwestii czytania ze zrozumieniem
    Fermentor z kranikiem Coopersa, fermentor z rurką fermentacyjną Coopersa, plastikowe mieszadło Coopersa, termometr ciekłokrystaliczny Coopersa, areometr Coopersa, cylinder pomiarowy Coopersa, kapslownica Greata, wężyki z rurką do rozlewu Coopersa, myjka do butelek Coopersa, środek dezynfekcyjny Coopersa, kapsle Coopersa oraz porcja nachmielonego ekstraktu słodowego Heritage Lager?
    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
      Fermentor z kranikiem Coopersa, fermentor z rurką fermentacyjną Coopersa, plastikowe mieszadło Coopersa, termometr ciekłokrystaliczny Coopersa, areometr Coopersa, cylinder pomiarowy Coopersa, kapslownica Greata, wężyki z rurką do rozlewu Coopersa, myjka do butelek Coopersa, środek dezynfekcyjny Coopersa, kapsle Coopersa oraz porcja nachmielonego ekstraktu słodowego Heritage Lager?
      No tak. Zajrzyj tam, zobaczysz że całość jest na dodatek zapakowana w pudło Coopersa Wcale nie wydaje mi się to dziwne, wg mnie to raczej Browamator budując przed paroma laty swe zestawy wzorował się na innych. Może właśnie na Coopersie.

      Comment

      • Marek-C
        Senior
        • 12-2005
        • 848

        #33
        a jak będziecie zaglądali to to Pale Ale na pierwszej stronie jest MOJE!!!
        Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

        Comment

        • jerzy
          piwoholik
          • 10-2001
          • 4705

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
          No tak. Zajrzyj tam, zobaczysz że całość jest na dodatek zapakowana w pudło Coopersa Wcale nie wydaje mi się to dziwne, wg mnie to raczej Browamator budując przed paroma laty swe zestawy wzorował się na innych. Może właśnie na Coopersie.
          A chyba że tak, to sorry.
          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

          Comment

          • Marcin_wc
            Senior
            • 09-2005
            • 2115

            #35
            Nie wiem, czy wcześniej był ten odnośnik, ale teraz zauważyłem, że pod opisem zestawu jest:
            "Oryginalne polskie zestawy startowe BROWAMATOR w korzystnej cenie: zapraszamy TUTAJ"

            Zesgawy startowe BA dają radę, nie wiem po co dodawć coopersa(za taką cenę) do oferty, ale może ktoś to kupuje.

            Comment

            • Twilight_Alehouse
              Chmielowisko.pl
              • 06-2004
              • 6310

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc
              Zesgawy startowe BA dają radę, nie wiem po co dodawć coopersa(za taką cenę) do oferty, ale może ktoś to kupuje.
              Tak jak pisałem wcześniej. Według mnie jest to po prostu ciekawostka, uzupełnienie standardowych zestawów które są przecież głównie kupowane. Zapewne BA ma na składzie tylko kilka sztuk takich zestawów, a zawsze znajdzie się jakiś snob który to kupi. Jak nie teraz, to za pół roku czy rok.

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                #37
                Ostatnio w BA była promocja dotycząca gotowych zestawów surowców. Był wśród nich porter. I właśnie tu mi coś nie pasuje. Czy porterem można nazwać piwo w skład którego wchodzą:
                -słod pilzneński 3,6kg
                -słod karmelowy ciemny 0,2kg
                -słod barwiący 0,2kg
                -chmiel goryczkowy 25g (granulat)
                -chmiel aromatyczny 25g (granulat)
                -drożdże Safale S-04 11,5g
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • Maidenowiec
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 2287

                  #38
                  Tja, bo to porter angielski.
                  Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                  Thou shallt not spilleth thy beer!

                  Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                  Comment

                  • peter007
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 2820

                    #39
                    Człowiek cały czas się uczy. Do tej pory myślałem, pomijając już kwestię słodów, że portery są piwami dolnej fermentacji
                    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                    Comment

                    • Maidenowiec
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 2287

                      #40
                      Portery bałtyckie, owszem.
                      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                      Thou shallt not spilleth thy beer!

                      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎