Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kapslownice

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika keto Wyświetlenie odpowiedzi
    ta kapslownica to szajs.
    Nie, jeśli używa się jej zgodnie z przeznaczeniem... To kapslownica STOŁOWA.
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • keto
      Senior
      • 07-2009
      • 388

      #92
      Może i masz rację, tylko ten element który pękł powinien być zrobiony z innego materiału IMHO.
      Pozdrawiam
      Artur

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        #93
        Jest - w wersji HD. To logiczne, że dwukrotnie droższa kapslownica jest z lepszego materiału.
        Last edited by Seta; 14-11-2010, 14:12.
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • keto
          Senior
          • 07-2009
          • 388

          #94
          Może tej nie rozwalę , chociaż jak nie będę jej używał zgodnie z przeznaczeniem....
          Pozdrawiam
          Artur

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            #95
            Jeśli rozwalisz HD koniecznie się pochwal.
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika keto Wyświetlenie odpowiedzi
              Może i masz rację, tylko ten element który pękł powinien być zrobiony z innego materiału IMHO.
              Chyba z 50 warek zakapslowałem i myślę, że jeszcze posłuży mi wiele lat.
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • keto
                Senior
                • 07-2009
                • 388

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                Jeśli rozwalisz HD koniecznie się pochwal.
                Nie omieszkam .

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                Chyba z 50 warek zakapslowałem i myślę, że jeszcze posłuży mi wiele lat.
                To super.
                Pozdrawiam
                Artur

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  #98
                  Fakt, faktem, że wykonanie niektórych części właśnie z plastiku mnie zadziwia. W Grecie jest to samo. Najważniejsza część jest plastikowa. Bez sensu. Zresztą nie tylko w Grecie. W takich różnych duperelach w łazience jest to samo.
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • piwowin
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 01-2011
                    • 1

                    #99
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                    Szczerze mówiąc kupiliśmy tą kapslownicę, do której link podajesz i to jest jakaś makabra - blokuje się na kapslach, ciężko się nią operuje. Gdybym miała jej używać to jeszcze bardziej znienawidziłabym kapslowanie. Ja z Grety jestem zadowolona i najlepiej mi kapsluje NRW oraz bączki.
                    Dlaczego kupowaliście kapslownicę u konkurencji? W magazynie zabrakło "Emily", "Grety" czy "Grifo"? A może po to aby zdyskredytować konkurencję na Waszym forum?
                    Towar zakupiony u nas posiada gwarancję. W razie jakichkolwiek problemów należy skontaktować się z obsługą a nie ronić łzy na byle forum.
                    O reklamę na browar.biz nie zabiegamy a za antyreklamę dziękować nie będziemy. Pozdrawiam i życzę wielu zadowolonych klientów z jedynie słusznego sklepu dla piwowarów domowych.

                    p.s.
                    Proszę odesłać kapslownicę, pieniądze niezwłocznie zwrócimy. Będą "jak znalazł" na nową Gretę.

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23794

                      Tym optymistycznym akcentem wyparowało moje dobre zdanie o sklepie Piwowin.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Maggyk
                        Szara Adminiscjencja
                        • 05-2004
                        • 5615

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piwowin Wyświetlenie odpowiedzi
                        Dlaczego kupowaliście kapslownicę u konkurencji? W magazynie zabrakło "Emily", "Grety" czy "Grifo"? A może po to aby zdyskredytować konkurencję na Waszym forum?
                        Towar zakupiony u nas posiada gwarancję. W razie jakichkolwiek problemów należy skontaktować się z obsługą a nie ronić łzy na byle forum.
                        O reklamę na browar.biz nie zabiegamy a za antyreklamę dziękować nie będziemy. Pozdrawiam i życzę wielu zadowolonych klientów z jedynie słusznego sklepu dla piwowarów domowych.

                        p.s.
                        Proszę odesłać kapslownicę, pieniądze niezwłocznie zwrócimy. Będą "jak znalazł" na nową Gretę.
                        Wypraszam sobie takie teksty - kapslownicę kupiłam, nie byłam z niej zadowolona co postanowiłam opisać na forum bo od tego jest. Moja opinia dotyczy kapslownicy a nie sklepu. A z kapslownicą zrobię co zechcę - moja kasa moje zabawki, jakbym chciała ją reklamować to dawno bym to zrobiła.
                        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                        Piwo domowe -
                        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                        Reklama w BROWARZE
                        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎