Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

filtrator z oplotu a mechaniczne mieszadło

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • saltver1
    Junior
    • 12-2010
    • 7

    filtrator z oplotu a mechaniczne mieszadło

    Witam jestem na etapie zbierania nowego sprzętu mam garnek lidlowski.Zastanawia mnie filtracja czy montować filtrator z oplotu do kociołka.Jak go zamocować żeby śmigło go nie wyrwało może pobawić się z rurkami miedzianymi ale nie mam lampy do lutowania a to znów wydatek.
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10739

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika saltver1 Wyświetlenie odpowiedzi
    Witam jestem na etapie zbierania nowego sprzętu mam garnek lidlowski.Zastanawia mnie filtracja czy montować filtrator z oplotu do kociołka.Jak go zamocować żeby śmigło go nie wyrwało może pobawić się z rurkami miedzianymi ale nie mam lampy do lutowania a to znów wydatek.
    Nie ma potrzeby lutować, można na wcisk
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • bielok
      Senior
      • 10-2007
      • 338

      #3
      Cześć

      Ja, podobnie jak pisał Anteks, mam filtrator z rurki miedzianej zamontowany w garze 50 l na wcisk.
      anioły śmierdzą potem
      żrą kiełbasę
      mają w dupie żywych

      Comment

      • jakejake
        Member
        • 07-2010
        • 46

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika saltver1 Wyświetlenie odpowiedzi
        Witam jestem na etapie zbierania nowego sprzętu mam garnek lidlowski.Zastanawia mnie filtracja czy montować filtrator z oplotu do kociołka.Jak go zamocować żeby śmigło go nie wyrwało może pobawić się z rurkami miedzianymi ale nie mam lampy do lutowania a to znów wydatek.
        A dlaczego ma niby wyrwać? Mieszadło nie dotyka przecież dna. Co za sztuka tak je wyregulować, żeby był 2 cm odstęp?
        piwo domowe

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10739

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jakejake Wyświetlenie odpowiedzi
          A dlaczego ma niby wyrwać? Mieszadło nie dotyka przecież dna. Co za sztuka tak je wyregulować, żeby był 2 cm odstęp?
          Bo z oplotu leży luźno o mieszadło może go poderwać
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • jakejake
            Member
            • 07-2010
            • 46

            #6
            Nic takiego się nie dzieje, przynajmniej u mnie. Może dlatego, że mam w środku filtratora drut miedziany nadający kształt i trzymający go przy ściance kociołka, ale bez drutu też nic się nie działo.
            Last edited by jakejake; 23-12-2011, 13:42.
            piwo domowe

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎