Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co się sprzeda ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    #16
    W sytuacjach awaryjnych to jeszcze jest pomoc sąsiedzka
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DobrePiwa Wyświetlenie odpowiedzi
      To nie oto chodzi, czy są sklepy czy nie. Chodzi o to, czy gdańszczanin ma szansę uzyskać potrzebny towar w kilka godzin od zajścia takiej potrzeby. Bo ja ci gwarantuję, że np. drożdży piwowarskich albo pirosiarczynu nie da rady. Tzn kupić tak, w sensie zapłacić, ale zanim dojdzie poczta, to minie kilka dni.
      Pytanie moje ma na celu ustalenie, czego jeszcze brak w 3mieście :-)
      Nie mieszkam w trójmieście, ale mogę ci powiedzieć czego (poza dobrym piwem) mi brakuje:
      Słodu poniżej 2,7 zł za kg, drożdży płynnych poniżej 15 zł, chmielu poniżej 6 zł za 100g.
      Last edited by e-prezes; 23-03-2010, 20:34.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika noodles Wyświetlenie odpowiedzi
        A ja wolałbym zrobić zakupy w sklepie stacjonarnym. Pooglądać, pomacać, poczytać informacje na opakowaniu, pogadać ze sprzedawcą. Nawet jeśli trzeba pojechać do sąsiedniego miasta bo jazda samochodem też nie sprawia mi przykrości. Właściwie wszystko wolałbym kupować osobiście i jestem dziwnie pewien, że nie jestem ostatnim dinozaurem preferującym takie zakupy.
        zgadzam się z tobą, tak jak kawy czy herbaty nie kupiłbym w sklepie internetowym tak słodu specjalnego (a już się naciąłem na czekoladowym i palonym) nie będę nabywał inaczej jak po sprawdzeniu.

        Comment

        • Makaron
          Senior
          • 08-2003
          • 2107

          #19
          Powodzenia
          Wpadnę od czasu do czasu.
          "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

          Comment

          • admiro
            Senior
            • 05-2005
            • 248

            #20
            W sensie biznesowym samo w sobie takie przedsięwzięcie nie ma sensu, wiem bo prowadzę

            Taki "sklep" czy też stoisko może mieć inne zalety: reklamę dla pozostałej działalności oraz wkład rozwój piwowarstwa domowego poprzez możliwość rozmowy, wytłumaczenia doradzenia osobistego oraz bliskości do surowców. I na tym skupiam się ja.
            Moje piwo jest bezcenne.

            Schizma miodowa.

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              Słodu poniżej 2,7 zł za kg, drożdży płynnych poniżej 15 zł...
              Pokaż no mi, gdzie taki sklep jak CP na przykład, może zakupić te produkty w takiej cenie, żeby po doliczeniu kosztów transportu, magazynowania ( w tym prądu, czynszu itp.) , wysyłki, pakowania i wielu innych rzeczy + uzyskania na tym zysku pozwalającego przeżyć - ciekawam bardzo. Równie dobrze mogłabym napisać, że chcę najnowszego mercedesa za 50000zł
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                #22
                słód z bogutynmłyna a drożdże w twoimbrowarze. sęk w tym że nie w jednym sklepie

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10738

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                  drożdże w twoimbrowarze. sęk w tym że nie w jednym sklepie
                  tak ale z kończącym się terminem
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • emes
                    Nadszyszkownik Chmielowy
                    • 08-2003
                    • 4275

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                    ..... Równie dobrze mogłabym napisać, że chcę najnowszego mercedesa za 50000zł
                    Jest to możliwe http://tiny.pl/hgd83

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #25
                      Bogutyn Młyn sprzedaje słód jako dodatek do ogólnej oferty, to chyba wyjaśnia sprawę. A Twój Browar ma hm... kontrowersyjne techniki sprzedażowe, że tak powiem.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jest to możliwe http://tiny.pl/hgd83
                        Miałam na myśli bardziej coś takiego
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                          Bogutyn Młyn sprzedaje słód jako dodatek do ogólnej oferty, to chyba wyjaśnia sprawę. A Twój Browar ma hm... kontrowersyjne techniki sprzedażowe, że tak powiem.
                          ja jestem klientem, nie obchodzą mnie techniki sprzedażowe. w bogutynie kupuje inne rzeczy, przy okazji mogę kupować słód.

                          Comment

                          • corrs30
                            Junior
                            • 08-2010
                            • 14

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie mieszkam w trójmieście, ale mogę ci powiedzieć czego (poza dobrym piwem) mi brakuje:
                            Słodu poniżej 2,7 zł za kg, drożdży płynnych poniżej 15 zł, chmielu poniżej 6 zł za 100g.
                            zalezy jakie masz zapotrzebowanie na ten slod jesli wieksze to moge zaproponowac jasny pilznenski nie srutowany za 2,4zł

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              #29
                              Aktualnie warzę warkę na 2 miesiące, więc chyba niewielkie. Bardziej niż to co pisałem brakuje mi teraz czasu

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎