Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Sprzedam prawie gotowy kocioł warzelno-zacierny 240l

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • luklaz
    Senior
    • 11-2005
    • 121

    Sprzedam prawie gotowy kocioł warzelno-zacierny 240l

    Sprzedam prawie gotowy kocioł zacierno-warzelny ok 240l, izolowany z mieszadłem, motoreduktorem, silnikiem i lejem zasypowym, zbiornik kupiłem z zamiarem budowy małego browaru domowego o wybiciu ok 2,5hl lecz zmieniła mi się koncepcja zasilania ten kocioł który sprzedaję ma być zasilany grzałkami elektrycznymi, których jeszcze nie posiada, jednak mam już gaz w domu i zamierzam zbudować kocioł zasilany gazem. Szczegóły i fotki są na http://olx.pl/oferta/zbiornik-240l-k...tml#3bc93b8306 co do ceny to ze względów na to ile za niego zapłaciłem i dlatego jak jest wykonany oraz to że jest w stanie idealnym, cena jest tylko do symbolicznej negocjacji.
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎