Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Garnek kupię

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kocoreq
    Member
    • 07-2011
    • 40

    Garnek kupię

    Kupie garnek w rozsądnej cenie minimum 30 litrów, najlepiej 40l, może być też 50l. Tylko emalia, lub nierdzewka (chyba mnie nie stać). Oferty poproszę tu lub na priv.
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #3
    polecam model Heaven & Earth.
    Klimatyczny, wintażowy, emaliowany.
    Last edited by Cooper; 21-06-2014, 18:24.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • kocoreq
      Member
      • 07-2011
      • 40

      #4
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
      polecam model Heaven & Earth.
      Klimatyczny, wintażowy, emaliowany.
      Ha ha ha...

      Comment

      • gwzd
        Senior
        • 01-2012
        • 622

        #5
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dominik_walkowiak Wyświetlenie odpowiedzi
        Kompletnie nie rozumiem, co robi słowo "Olkusz" w nazwie aukcji. To jest słowacki garnek, w tej cenie co ww. jest sprzedawany bez pokrywki.

        Comment

        • ksy
          Kur Domowy
          • 07-2011
          • 280

          #6
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gwzd Wyświetlenie odpowiedzi
          Kompletnie nie rozumiem, co robi słowo "Olkusz" w nazwie aukcji. To jest słowacki garnek, w tej cenie co ww. jest sprzedawany bez pokrywki.
          A ja kiedyś kupiłem taki garnek i rozumiem. Dobry chhhhłyt marketingowy. Mnie nie przeszkadzał, bo zależało mi przede wszystkim na cenie.
          Nigdzie nie jest napisane że garnki pochodzą z TEJ fabryki w Olkuszu. Importerem tanich garnków emaliowanych dostępnych na allegro ( a przynajmniej tego który kupiłem) jest firma z Olkusza .
          "Skojarzenia to przekleństwo,
          więc możemy dać dziś głowę,
          jakiekolwiek podobieństwo,
          było czysto przypadkowe"

          PS. Garnek może był tani, ale po 20 warkach nadal "jak nowy."
          --------------------
          --------------------
          "Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty. "

          Comment

          • berlinwarszawaexpress
            PiwBiz
            • 01-2014
            • 14

            #7
            dołączę się do wątku- chętnie kupię gar ok. 30l, najlepiej w Warszawie.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎