Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

[POZNAŃ] Wypożyczę od kogoś gar 25-30 litrów!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwencjusz
    Member
    • 05-2014
    • 34

    [POZNAŃ] Wypożyczę od kogoś gar 25-30 litrów!

    Chętnie wypożyczę (jeden-dwa dni) gar 27-30 litrów na jedną warkę. Niestety taki gar kosztuje 200-300 zł, a nie widzę sensu kupowania dla ważenia raz na ruski rok.
  • PanTomasz
    Junior
    • 05-2014
    • 16

    #2
    ale się zgraliśmy chwilkę po Tobie wrzuciłem identyczną prośbę :P

    Comment

    • bayern71
      Senior
      • 06-2006
      • 1004

      #3
      Jak widać moda na warzenie kontraktowe dotarła już do piwowarstwa domowego.

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        #4
        A to nie tak, gara jak i szczoteczki do zębów się nie pożycza?

        Aaa obaj z Poznania - to wiele tłumaczy...
        Last edited by iron; 06-12-2014, 21:05.
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • Piwencjusz
          Member
          • 05-2014
          • 34

          #5
          Nie rozumiem skąd te hejty, surowce za 60-80 zł mogę kupić, natomiast na gar który ma być wykorzystany tylko 2x w roku przeznaczyć 200-300 zł to sporo. Resztę sprzętu mam bo albo zrobiłem samemu albo dostałem od kolegów którzy już nie warzą. Nie chcecie pożyczyć to nie, nie prosiłem o dyskusję na temat słuszności pożyczania sprzętu. Masakra...
          Last edited by Piwencjusz; 06-12-2014, 21:13.

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            #6
            No masakra - kolejnym krokiem będzie - mam surowce za 60-80 zeta szukam miejsca z garem, wodą, gazem i serwisem sprzątającym po warzeniu, bo warzę max 2 razy do roku, więc po co mam ponosić koszty za gar, wodę, gaz i po co jeszcze mam po tym wszystkim sprzątać - pomożecie?
            Podpisano - Homecraft
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • PanTomasz
              Junior
              • 05-2014
              • 16

              #7
              iron chętnie Cię ugoszczę jeśli będę mógł się przy okazji czegoś od Ciebie nauczyć i pożyczysz mi garnek

              Comment

              • behegrzmot
                Senior
                • 01-2009
                • 276

                #8
                Chłopaki, dajcie coś od siebie to może ktoś życzliwy wam udostępni gar.
                Sami powiedzcie, która opcja ma szansę na pozytywny odzew:

                Chętnie wypożyczę (jeden-dwa dni) gar 27-30 litrów na jedną warkę. Niestety taki gar kosztuje 200-300 zł, a nie widzę sensu kupowania dla ważenia raz na ruski rok [czyli: nie jestem frajer żeby wydawać 200 zł na garnek, niech mi jakiś inny frajer pożyczy]
                czy

                Cześć. Ze względu na ograniczone fundusze chciałbym na początku ograniczyć wydatki na sprzęt do minimum. Znajdzie się ktoś chętny do użyczenia gara na dwa dni w zamian za kilka butelek gotowego piwa? Ewentualnie za puste butelki/kontenery lub w ostateczności za niewygórowane pieniądze? Będę wdzięczny za pomoc.
                Nikt wam na krzywy ryj nie udostępni swojego sprzętu. Swoją drogą w pierwszej kolejności popytałbym po rodzinie bo na bank któraś babcia/ciotka/szwagierka ma w kuchni taki 20L+ garnek.

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10740

                  #9
                  garnek można już nabyć za stówaka
                  ps Niestety ja warzę w kegu więc pożyczka raczej odpada
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎