Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

kapslownice sprzedam griffo heavy duty oraz greta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • popek888
    Junior
    • 05-2010
    • 27

    kapslownice sprzedam griffo heavy duty oraz greta

    Mam do sprzedania kapslownice stołową Griffo Heavy Duty, oraz ręczną Greta.
    Do sprzedania również 3 fermentatory (jeden z kranikiem) trochę kapsli (około100) wężyk itp .
    Posiadam także 10 skrzynek po różnych piwach, (wszystkie butelki wymyte, służyły mi do robienia piwa). Butelki część z zamknięciem patentowym, część normalnych - zwrotne i bezzwrotne, zielone i brązowe.
    skrzynka z butelkami po 10 zł reszta do dogadania. Grójec koło Warszawy tel. 607 68 14 13. Grzesiek
  • maro86
    Junior
    • 06-2014
    • 26

    #2
    Jaka cena za samo Grifo HD ?
    Jaki koszt wysyłki?

    Jestem wstępnie zainteresowany.

    Comment

    • maro86
      Junior
      • 06-2014
      • 26

      #3
      Kapslownica stołowa Griffo Heavy Duty juz nieaktualna

      Comment

      • popek888
        Junior
        • 05-2010
        • 27

        #4
        dokładnie, w sumie to ja powinienem o tym poinformować sorki

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎