Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

[Wroclaw] przyjme/kupie butelki 0,5l

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • filu_to_ja
    Member
    • 08-2014
    • 48

    [Wroclaw] przyjme/kupie butelki 0,5l

    Butelki brązowe zwrotne/bezzwrotne 0,5 i 0,3. Potrzebuje butelek na ok 60l piwa.
    Umyte mogę odkupić/wymienić na odpowiednia ilość piw.
    Brudne przyjmę

    Kraty/transportery posiadam własne.
    "Błogosławiony ten co nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego faktu w słowa"
  • mareks
    Senior
    • 05-2002
    • 1939

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika filu_to_ja Wyświetlenie odpowiedzi
    Butelki brązowe zwrotne/bezzwrotne 0,5 i 0,3. Potrzebuje butelek na ok 60l piwa.
    Umyte mogę odkupić/wymienić na odpowiednia ilość piw.
    Brudne przyjmę

    Kraty/transportery posiadam własne.
    Chętnie się pozbędę razem ze skrzynkami ale musisz mieć własny transport.
    Last edited by mareks; 09-12-2018, 09:48.

    Comment

    • mareks
      Senior
      • 05-2002
      • 1939

      #3
      Oczywiście bez skrzynek też oddam.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎