Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

chętnie pozyskam butelki z zamknięciem typu kelt, wawa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23805

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
    A w Browamatorze same takie butelki sprzedają po 5 zl To ja już prędzej jakiś kontakt nawiążę, że w tej cenie będę miał butelkę z piwem, niż kupię samą butelkę za taką cenę
    No to juz wiesz jaką metodą pozyskuje się te butelki w Browamatorze - płacisz za
    butelkę,
    zawartość
    kaucję
    marżę
    a dostajesz samą butlę
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita
      A jakie masz skrzynki?
      Można było się łatwo domyśleć z powyższych postów, ale powiem konkretniej, mam skrzynki na zwykłe , standartowe butelki o pojemności 0,5 l. A niech tam, uprzedzając Twoje następne pytanie dodam , że są w kolorze ciemnozielonym

      Comment

      • emes
        Nadszyszkownik Chmielowy
        • 08-2003
        • 4275

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwowar
        Jeżeli uda mi się nawiązać kontakt z kolegą Krzysztofem, który aktualnie przebywa w Bawarii, to wyślę Ci przez niego butelki razem z transporterem. Na 100% nie mogę jednak nic obiecać, bo nie wiem ile ma miejsca i co może zabrać.
        Jeśli coś takiego dałoby się zrobić, to w zamian oferuję w tej samej ilości swoje piwo. Mogę też zaoferować jakieś piwo dostępne w sklepach, przykładowo niepasteryzowany Ciechan czy coś podobnego.

        Comment

        • Piwowar
          Senior
          • 05-2001
          • 2543

          #19
          Z Krzysztofem będę się widział w sobotę, ale podobno cienko u niego z miejscem. Mimo wszystko obiecał zabrać chociaż 10 butelek. Gdybym znalazł w przyszłości jakieś rozwiązanie na transport, chętnie wyślę więcej.
          Archiwum piwne

          Poznaj
          http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
          Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
          Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

          Comment

          • emes
            Nadszyszkownik Chmielowy
            • 08-2003
            • 4275

            #20
            Mogę odebrać butelki i wymienić na piwo bezpośrednio jak przyjedzie do wawy, nawet dżwigać nie będzie musiał, sam przeładuję do i ze swojego auta. Kwestia dogadania, kiedy i dokładnie gdzie będzie w wawie. Podjadę.

            Comment

            • Piwowar
              Senior
              • 05-2001
              • 2543

              #21
              On w Warszawie mieszka, więc się nie przejmuj, poza tym nic nie musisz wymieniać, bo te butelki nic nie kosztują. Obiecał nawet dodać kilka od siebie.
              Archiwum piwne

              Poznaj
              http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
              Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
              Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

              Comment

              • mark33
                Idę po piwo do piwnicy.
                • 04-2005
                • 3283

                #22
                Jadę jutro na Słowację, przejście Korbielów kupię parę sztuk i parę opróżnię.
                Zdam relację jak było, co i po ile. Może i jakieś fotki pstryknę. Szkoda tylko, że
                mój góral nie przywiezie dajmy na to 3 skrzyneczek.
                Szukam chętnego na wyprawy biro-rowerowe z oklic Bielska-Białej.

                Comment

                • mark33
                  Idę po piwo do piwnicy.
                  • 04-2005
                  • 3283

                  #23
                  Wyjazd wypalił znakomicie browar wzbogacił się o 60 butelek i dużo piwa.
                  Oprużnianie idzie znakomicie 2 grilowania w ten sam wekend wreszcie uzupełniłem braki płynów w organiźmie.

                  Pare fotek w temacie.
                  Attached Files
                  Last edited by mark33; 26-05-2005, 18:39.

                  Comment

                  • mark33
                    Idę po piwo do piwnicy.
                    • 04-2005
                    • 3283

                    #24
                    Rowerkiem przytargałem 14 sztuk w sakwach ale to kropla w morzu potrzeb.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎