Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Butelki do piwa i wina

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Stasiek
    Senior
    • 02-2007
    • 608

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kieswy Wyświetlenie odpowiedzi
    Na razie potrzebuję około 6 sztuk, mam wejść do spożywczaka i zapytać: "Pani Teresko sprzeda mi pani skrzynkę?"
    No! Jak znasz panią Tereskę to oczywiście.
    Chyba z ciekawości się dziś spytam w spożywczym na osiedlu czy by sprzedali.

    A może spytaj na jakimś skupie butelek?

    Comment

    • giudice
      Gość
      • 07-2005
      • 231

      #32
      Jak masz w pobliżu Lidla, to bez problemu kupisz samą skrzynkę.
      U nas w mieście zasadniczo kaucja za skrzynkę wynosi 6 pln.

      Comment

      • Koral
        Junior
        • 06-2006
        • 11

        #33
        W związku z dużą liczbą pytań w sprawie tych moich butelek piszę tutaj info:
        Ceny:
        - 2 zł pełna skrzynka
        - 50gr pusta skrzynka

        Ilości:
        - 3 pełne skrzynki + 1 butelka brązowych 0,33
        - 2 pełne skrzynki białych i zielonych 0,33
        - 3 puste skrzynki

        Lokalizacja: Wrocław

        Comment

        • Stasiek
          Senior
          • 02-2007
          • 608

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek69 Wyświetlenie odpowiedzi
          Chyba z ciekawości się dziś spytam w spożywczym na osiedlu czy by sprzedali.
          No i spytałem.
          Jedną skrzynkę w każdej chwili mogą mi odsprzedać.
          Gdy spytałem o 5 sztuk, to powiedziała, żebym przyszedł jutro, bo musi szefa spytać.
          Aha - chciała 8zł za sztukę.

          Comment

          • Koral
            Junior
            • 06-2006
            • 11

            #35
            Aktualny stan butelek i skrzynek na zbyciu u mnie we Wrocławiu:
            - 21 brązowych butelek 0,33
            - 38 białych 0,33
            - 9 zielonych 0,33
            - 6 brązowych 0,5
            - 6 skrzynek na 20x0,33 + 1 uszkodzona

            Comment

            • cyb
              Member
              • 02-2008
              • 76

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
              Kiedyś z Kauflanda wyniosłem 5 skrzynek - musiałem tylko kupić gumy do żucia, bo nie można było wystawić paragonu na same opakowania zwrotne
              Na kraty normalną kaucją jest 8zł.
              wczoraj w carrefourze kupilem 2 skrzynki na butelki 0.5l - koszt skrzyneczki 6zl, nic nie musialem dokupowac, paragon bez problemu wystawili na same skrzyneczki.
              jedna tylko uwaga: wpierw isc do punktu informacyjnego zeby na wszelki wypadek dali "kod na skrzynki", zeby pozniej nie czekac na kasie bo "kasjerka nie wie".

              Comment

              • Koral
                Junior
                • 06-2006
                • 11

                #37
                No to widać, że jest bardzo duża różnica w cenach między nowymi, a używanymi skrzynkami, jeśli tak to można nazwać. Na skupie biorą je po 30gr niezależnie od rodzaju (0.5/0.33/0.25) i stanu.

                Comment

                • kruger_nr1
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 801

                  #38
                  mam na zbyciu ok 100 butelek po piwie różnego rodzaju ,przeważnie z odlepionymi etykietami .
                  oddam za jakieś ciekawe albo domowe piwko bo szkoda wyrzucić a komuś sie może przyda.
                  odbiór własny
                  Kolekcja puszek piwnych:
                  http://puszkikrugera.web-album.org/

                  Comment

                  • kruger_nr1
                    Senior
                    • 11-2005
                    • 801

                    #39
                    butelek od piwa jest juz na pewno ponad 100 , jeśli ktoś jest zainteresowany to oddam gratis. miejsca zaczyna brakować i inaczej trafia do kosza . zapraszam po odbiór , zwłaszcza domowych piwowarów!
                    Kolekcja puszek piwnych:
                    http://puszkikrugera.web-album.org/

                    Comment

                    • Figorak
                      Junior
                      • 12-2008
                      • 12

                      #40
                      Butle od browarów odstąpię za friko.

                      Witam.
                      Prowadzę w Warszawie(Centrum) kawiarnię.
                      Ponieważ sprzedajemy również piwo bywa że mamy butle do odstąpienia. Butle są różne, przeważnie nie zwrotne, ponieważ nie mamy stałego asortymentu piwnego, robimy przegląd piw. Obecnie mamy Koźlaki i Żywe niepasteryzowane Ambera oraz Extra i Baltas Śvyturysa, wszystkie 0,5l ale bywa różnie.
                      Zawsze było tak że wyrzucaliśmy butle do śmietnika na szkło aż pewnego razu okazało sie że nasi znajomi robią w domu browarek i butle im się przydają. Tego piwka to oni robią niewiele więc butelek też nie biorą w olbrzymich ilościach ale pomyślałem że może są jeszcze ludzie co się warzeniem piw zajmują i mają niedobory szkła.

                      Zatem jeżeli ktokolwiek z Państwa byłby zainteresowany to proszę o kontakt.
                      Ponieważ jesteśmy kawiarnią a nie piwiarnią więc nie jest tak że butle są non stop, bywa że jak je ktoś zabierze albo akurat wyrzucę to trzeba poczekać dzień, dwa aż się uzbierają więc lepiej się umówić tel 22 6253202.

                      Butle nie są myte i mają etykiety. Szczególnie Koźlak, trzeba długo ale to baaaaardzo długo czekać aż się... odmoczy

                      Butle są w kartonach po 20 szt.(lub rzadko po 10 szt.), na podstawkach kartonowych po 24 szt. lub luzem(ale rzadko).

                      Aktualnie mam około 300szt.
                      Butelki na razie są brązowe ale ich kolor, kształt, pojemność mogą i będą ulegały zmianie.
                      Proszę mnie kurczowo za słowo nie trzymać, to nie jest oferta handlowa tylko... hmm... grzecznościowa.
                      Butle od wina też się znajdą ale nie w aż takich ilościach.

                      Pozdrawiam i na zdrowie.

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23805

                        #41
                        Właściwie, z wymienionych, jeśli już zostawiać dla piwowarów - to tylko niemalowane NRW, czyli po Żywym. My w swoim domowym browarku staramy się już korzystać z w miarę jednolitych typów butelek (półlitrowe - NRW, 0,3 bączki i Vichy), bo jest i wygodniej i zgrabniej.
                        Last edited by ART; 09-12-2008, 16:14.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                          Właściwie, z wymienionych, jeśli już zostawiać dla piwowarów - to tylko niemalowane NRW, czyli po Żywym. My w swoim domowym browarku staramy się już korzystać z w miarę jednolitych typów butelek (półlitrowe - NRW, 0,3 bączki i Vichy), bo jest i wygodniej i zgrabniej.
                          Baltas też ma swój urok. Właściwie tylko Koźlak odpada, no ale jak kolega pisze, że jak się długo moczy, to się odmoczy, to może trzeba spróbować.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • GaGacek
                            Member
                            • 08-2004
                            • 96

                            #43
                            Figorak altruista ja się skuszę na butelki po winie.
                            Dla początkujących (ten etap każdy przechodzi) każda butelka jest cenna nawet zielona czy na trwale oznakowana - trzeba jakoś zacząć.
                            [...]Najważniejsza k... jest piana ! Czasem piana siada ! Jak jest dużo alkoholu to jest mało piany ! Szklanki muszą k.... być czyste !
                            Piwo traktować można azotem ( nie pomylić k.... z tlenkiem azotu) ![...]- sensor

                            Comment

                            • Figorak
                              Junior
                              • 12-2008
                              • 12

                              #44
                              Na ołtarzu to ja siebie raczej tutaj nie składam ponieważ te butelki są PUSTE!!! PIWA JUŻ W NICH NIE MA!!! i dla tego są za friko. Gdzie tu poświęcenie?

                              Kształt butelek Śvyturysa Extra i Baltasa jest taki sam.
                              Pozdrawiam.

                              Comment

                              • takijiro
                                Junior
                                • 10-2008
                                • 1

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                                Właściwie, z wymienionych, jeśli już zostawiać dla piwowarów - to tylko niemalowane NRW, czyli po Żywym.
                                Grzałem malowane butle po Koźlaku w piekarniku w 180 - 200C przez chyba godzinę i nic im nie było (farba się nie zjarała, nie odpadła itp.)
                                Last edited by takijiro; 10-12-2008, 12:38.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎