Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Kupię skrzynki problem

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Plesniak
    Member
    • 07-2007
    • 38

    Kupię skrzynki problem

    Problem polega na tym żeby można było je ustawić jedna na drugiej - butelki mam róznych wysokości (0,5 l wszystkie po piwie - okocim pszeniczne, karmi)
    Jak nie macie to chociaż pomóżcie jakie są najbardziej uniwersalne skrzynki. Mam obecnie zabutekowane 80 piw i miejsca mi trochę brakuje, a tak to bym postawił jedną na drugą
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    #2
    Najwyższe butelki, a co za tym idzie transportery ma Bosman oraz VanPur (spadek po Brau Union). Całkiem wysokie są te z KP. Z GŻ w miarę wysokie są te od Warki.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • macas
      Senior
      • 02-2008
      • 680

      #3
      będą dobre wszystkie skrzynki poza tymi na butelki "EUROPA" dawniej najpopularniejszymi w Polsce !!!!
      Ja idę do sklepu i pytam czy nie mają zbędnych kontenerów
      w razie co zawsze możesz kupić - zielone Kompanii piwowarskiej sprzedadzą Ci za chyba 8 zł
      Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
      Beniamin Franklin

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika macas Wyświetlenie odpowiedzi
        będą dobre wszystkie skrzynki poza tymi na butelki "EUROPA" dawniej najpopularniejszymi w Polsce !!!!
        Nie tak wszystkie, bo np. transportery od Żywca są niskie. Butelki KP, ale także NRW, o tych z Brau Union nie wspominając, będą z takiej skrzynki wystawać i nie ułożysz kilku transporterów jeden na drugim.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • Seta
          Piję piwo
          • 10-2002
          • 6964

          #5
          Ja na skupie złomu dostałem stare plastikowe skrzynki po wódce 0,7l. Dałem chyba 4zł za skrzynkę.
          Tylko 12 sztuk/skrzynka, ale Vichy wchodzi...
          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎