Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Oddam butelki.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • michalpn
    Member
    • 04-2009
    • 62

    Oddam butelki.

    Oddam butelki, niewiele, bo 9, ale może ktoś się skusi. Pzdr.
  • z_bychu
    Junior
    • 05-2009
    • 29

    #2
    Szkoda że nie na Śląsku, blisko TG. (Jestem w trakcie rozpoczynania "przygody" )

    Comment

    • dori
      Senior
      • 10-2004
      • 320

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika z_bychu Wyświetlenie odpowiedzi
      Szkoda że nie na Śląsku, blisko TG. (Jestem w trakcie rozpoczynania "przygody" )
      Gdyby chciało Ci się podskoczyć do Cieszyna, to trochę butelek na pewno by się znalazło

      Comment

      • z_bychu
        Junior
        • 05-2009
        • 29

        #4
        Fakt Cieszyn to też Śląsk . Jednak trochę daleko od TG.

        Comment

        • Magnat
          PremiumUżytkownik
          • 08-2009
          • 68

          #5
          Oddam butelki (m. in. po Świeżym, Grybowie, Krajanie). W tej chwili jest ich 40. Miejsce odbioru: Sklep Magnat, ul. Kamienna 112a, Wrocław

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #6
            W Krakowie też mam na zbyciu butelki NRW, umyte i zapakowane w karton... jakby ktoś chciał.

            Comment

            • Marcin_p
              Junior
              • 12-2009
              • 6

              #7
              Mam do oddania w Gdańsku około 40 butelek po piwach takich jak: Cornelius, Żywe z Ambera, piwa z Konstancina i jakichś importach. Butelki bez etykiet, płukane. Możliwe, że trzeba będzie niektóre umyć.

              Comment

              • Adamsss
                Junior
                • 07-2007
                • 12

                #8
                I ja mam około 30 butelek NRW do oddania. Możliwość dowozu na terenie Warszawy.

                Comment

                • macas
                  Senior
                  • 02-2008
                  • 680

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Magnat Wyświetlenie odpowiedzi
                  Oddam butelki (m. in. po Świeżym, Grybowie, Krajanie). W tej chwili jest ich 40. Miejsce odbioru: Sklep Magnat, ul. Kamienna 112a, Wrocław
                  a czy są w coś zapakowane, czy luzem ???
                  Piwo jest dowodem, że Bóg nas kocha i pragnie naszego szczęścia.
                  Beniamin Franklin

                  Comment

                  • lisiewski
                    Senior
                    • 12-2009
                    • 459

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Adamsss Wyświetlenie odpowiedzi
                    I ja mam około 30 butelek NRW do oddania. Możliwość dowozu na terenie Warszawy.
                    Czy oferta nadal aktualna? W zamian poczęstuję piwkiem domowym

                    Comment

                    • Adamsss
                      Junior
                      • 07-2007
                      • 12

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lisiewski Wyświetlenie odpowiedzi
                      Czy oferta nadal aktualna? W zamian poczęstuję piwkiem domowym
                      Niestety butelki już poszły. Kolega marcin-dabek zgłosił się bardzo szybko. Jak zbierze mi się podobna ilość to dam znać.

                      Comment

                      • Marcin_p
                        Junior
                        • 12-2009
                        • 6

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_p Wyświetlenie odpowiedzi
                        Mam do oddania w Gdańsku około 40 butelek po piwach takich jak: Cornelius, Żywe z Ambera, piwa z Konstancina i jakichś importach. Butelki bez etykiet, płukane. Możliwe, że trzeba będzie niektóre umyć.
                        Butelki już oddane.

                        Comment

                        • sopista
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 1747

                          #13
                          Ponad 80 szt. NRW, euro i bączki. Odbiór osobisty i z własnym opakowaniem (nie chcę się pozbywać skrzynek). Info o miejscu odbioru na PW. Jak wynika z profilu temat dotyczy Warszawy. Jakieś domowe piwo (a) (najlepiej z etykietą (ami)) mile widziane.
                          Last edited by sopista; 06-09-2010, 15:43.

                          Comment

                          • Najtron
                            Junior
                            • 04-2008
                            • 56

                            #14
                            Ja również chętnie pozbyłbym się około 100 butelek przeróżnych. Ich stan jest różny, część umyta, część niestety dość brudna, kiedyś brałem wszystko jak leci, a z powodu niewielkiej ilości czasu już tyle nie warze.

                            Comment

                            • Najtron
                              Junior
                              • 04-2008
                              • 56

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Najtron Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ja również chętnie pozbyłbym się około 100 butelek przeróżnych. Ich stan jest różny, część umyta, część niestety dość brudna, kiedyś brałem wszystko jak leci, a z powodu niewielkiej ilości czasu już tyle nie warze.
                              Ponawiam ogłoszenie butelek jest sporo ponad 100, w tym:
                              - około 20 dokładnie umytych, z etykiet, kiedyś nawet zdezynfekowane, obecnie trochę przykurzone.
                              - około 70 zamiennych (ŻGB, po Ciechanie, Okocim, Konstancin)

                              Muszę się ich jeszcze w tym tygodniu pozbyć, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany, proszę o kontakt. Odbiór - Warszawa, Bielany

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎