Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Poszukuję dużego gara

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • miras2
    Member
    • 09-2009
    • 31

    Poszukuję dużego gara

    Witam wszystkich!Szukam gara,tak ok.30-40 literków w miarę niedrogo ( alu,nierdz.,emalia ).Gdyby ktoś coś-byłbym dźwięczny.Oczywiście najlepsza byłaby miedzianka,ale chyba poza moim zasięgiem...
  • miras2
    Member
    • 09-2009
    • 31

    #2
    AHA!Prawie zapomniałem-jakiekolwiek informacje albo tutaj albo na PW.Z góry wielkie dzięki!!!

    Comment

    • maaciej6
      Senior
      • 04-2007
      • 219

      #3
      Do AGD podskocz i sprawa załatwiona
      "Gdzie się piwo warzy, tam się dobrze darzy"

      Wolsztyński Browar Domowy M & P

      Comment

      • YouPeter
        Senior
        • 05-2004
        • 2379

        #4
        W większości sklepów internetowych zajmujących się browarnictwem amatorskim dostępne są takie gary w cenie od 120 - 160 zł (emalia). Podobno taniej można znaleźć np. w macro.
        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

        Comment

        • josefik
          Senior
          • 05-2006
          • 386

          #5
          może to bedzie odpowiednie
          Witamy w sklepie piwowarów dla Piwowarów! Polecamy szeroki asortyment produktów do warzenia piwa w domu. Szczególnie polecamy nasze wielokrotnie wypróbowane zestawy surowców. Jeśli wiesz dokładnie czego potrzebujesz, proponujemy przejść na listę wszystkich produktów "szybkie zamawia

          Comment

          • miras2
            Member
            • 09-2009
            • 31

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maaciej6 Wyświetlenie odpowiedzi
            Do AGD podskocz i sprawa załatwiona
            Największy,jaki widziałem,to 28 l. w jednej hurtowni w Gdańsku za ok. 90 zeta.Nasza EMALIA z Olkusza.Wolałbym coś ciut większego za podobną kasę.

            Comment

            • Stasiek
              Senior
              • 02-2007
              • 608

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika miras2 Wyświetlenie odpowiedzi
              Wolałbym coś ciut większego za podobną kasę.
              Ciut większy, ale i oczywiście ciut drożej:
              http://www.emalia.sklep.pl/p/pl/118/...z+pokrywa.html - 40l za 102zl + 22 przesyłka.

              Comment

              • bauer311
                Junior
                • 01-2009
                • 21

                #8
                Sprawdź w hurtowni Szymon przy ul. Elbląskiej, na wysokości wjazdu do rafinerii skręcasz w prawo. Jakiś czas temu były garnki 50L w cenie ok. 120zł

                Comment

                • miras2
                  Member
                  • 09-2009
                  • 31

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bauer311 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Sprawdź w hurtowni Szymon przy ul. Elbląskiej, na wysokości wjazdu do rafinerii skręcasz w prawo. Jakiś czas temu były garnki 50L w cenie ok. 120zł
                  Szczepan a nie szymon.To tam były te 28l.,a większe kosztowały znacznie więcej niż te 120 zł.Może akurat nie było

                  Comment

                  • fidoangel
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 3489

                    #10
                    A podejdź do skupów złomu i pogadaj ze "skupowym". Tam czasem za śmieszną kasę można coś takiego znaleźć.
                    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                    Comment

                    • bejot
                      Junior
                      • 11-2008
                      • 19

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek69 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ciut większy, ale i oczywiście ciut drożej:
                      http://www.emalia.sklep.pl/p/pl/118/...z+pokrywa.html - 40l za 102zl + 22 przesyłka.
                      Moment, to chyba nie tak. Napisałem tamże zapytanie o gar o pojemności ok. 30l i dostałem taką odpowiedź:
                      Jak chodzi o garnki, którymi mógłby Pan być zainteresowany to posiadamy dwa w naszej ofercie. Jeden to garnek prosty 502 + pokrywka rozmiar 36cm o pojemności użytkowej 22l (cena 102zł), oraz 502 rozmiar 40 + pokrywka o pojemności 30l (cena 118zł).

                      Pozdrawiam,
                      Kierownik Działu Marketingu

                      Comment

                      • Stasiek
                        Senior
                        • 02-2007
                        • 608

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bejot Wyświetlenie odpowiedzi
                        Moment, to chyba nie tak. Napisałem tamże zapytanie o gar o pojemności ok. 30l i dostałem taką odpowiedź:
                        Upss sorry, faktycznie za 102zl jest ten mniejszy.
                        Ale widzę, że w ich sklepie internetowym nie ma wystawionego 40l - pewnie dlatego się pomyliłem bo założyłem, że ten największy to 40l.

                        Comment

                        • miras2
                          Member
                          • 09-2009
                          • 31

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                          A podejdź do skupów złomu i pogadaj ze "skupowym". Tam czasem za śmieszną kasę można coś takiego znaleźć.
                          Co jakiś czas łażę po złomowcach,ale do tej pory nic interesującego nie było.

                          Comment

                          • miras2
                            Member
                            • 09-2009
                            • 31

                            #14
                            I dalej nic z garnuszkiem

                            Comment

                            • miras2
                              Member
                              • 09-2009
                              • 31

                              #15
                              Nie śmierdzę kasą.Kuśwa!!!Podrzućcie jakieś pomysły...Chciałbym robić PIWO ...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎