Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Przyjmę albo kupię lodówkę

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • indy
    Member
    • 05-2007
    • 34

    Przyjmę albo kupię lodówkę

    Potrzebuję niewielką lodóweczkę (tak aby zmieścił się tam fermentator 40x40x50cm). Ewentualnie w grę wchodzi inne ustrojstwo, w którym mógłbym chłodzić do dolnej fermentacji. Szczecin i okolice!
    Pozdrawiam ;-)
    Mój piwny Blog
  • darko
    Senior
    • 06-2003
    • 2078

    #2
    W tym wypadku "niewielka" to będzie standardowa lodówka podblatowa 50x50x85 cm, najlepiej bez zamrażalnika.

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #3
      "Inne ustrojstwo" można zrobić sobie samemu ze styropianu i tektury. Ja mam takowe - działa.
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • indy
        Member
        • 05-2007
        • 34

        #4
        Ustrojstwo miałem, średnio trzymało temperaturę. Wkłady szybko się rozmrażały, trzeba było wymieniać co 6 godzin o ile dobrze pamiętam... Lodóweczka powinna być znacznie bardziej wygodna. Czasem zdarza się, że ludzie pozbywają się takiego starszego sprzętu, więc może się uda :-)
        PS Jak nic nie znajdę to pewnie zbuduję od nowa z tektury i styropianu, tym razem bardziej się przykładając
        Mój piwny Blog

        Comment

        • Seta
          Piję piwo
          • 10-2002
          • 6964

          #5
          No przyłożyć się trzeba, ale wychodzi znacznie taniej niż kupno lodówki. W tym sezonie zamierzam używać PETów z zamrożoną wodą - podobno sa wydajniejsze niż wkłady turystyczne (których notabene też nie wyrzucę ). Wymiana planowana raz na dobę.
          No ale temperatur "lodówkowych" raczej nie uzyskam...
          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

          Comment

          • mareks
            Senior
            • 05-2002
            • 1939

            #6
            Zrobiłem sobie taką w tym roku. Nawet zainwestowałem w klej do styropianu aby było porządnie. 2 zamrożone PETy 1,5l i brzeczka miała 18 stopni. Niżej nie chciałem schodzić bo to była górna fermentacja. Do dolnej mam lodówkę.

            BTW. Stara lodówka ma ten mankament, że jest energożerna. Rachunki za prą podskoczą.

            Comment

            • flood
              Senior
              • 06-2008
              • 182

              #7
              Mój styropian potrafił latem schłodzić, i utrzymać do 8-10C przy wykorzystaniu 4 petów co 12 godzin. Wiosną, jesienią - wystarczały dwa pety do trzymania takiej temperatury, przy 15C na zewnątrz to i dobę potrafiło trzymać.

              Pewno jakbym nie zaglądał to i trochę dłużej.
              Styropian 5cm, oklejony pergaminem żeby się nie kruszył, plus przód i góra - podwójny, żeby wyszły zakładki na wcisk. Spód podklejony arkuszem zagrzejnikowym, pianka plus folia Al.

              Polecam
              i pozdrawiam

              flood

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎