Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

[Górny Śląsk] - szukam gęstwy do lagera

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rex5555
    Junior
    • 01-2010
    • 7

    [Górny Śląsk] - szukam gęstwy do lagera

    Witam serdecznie wszystkich browar bizowiczów.
    Jestem tutaj nowy, to mój pierwszy wątek i na dodatek z prośbą.
    Na początek kilka słów o sobie:
    Swoją przygodę zacząłem od aukcji allegro z zestawem startowym od WES'a, pierwsza warka 30.11.2009r, aktualnie jestem na warce #5, same górnej fermentacji, #6 chciałbym zrobić dolnej fermentacji.
    Póki co warzę z ekstraktów słodowych z samodzielnym chmieleniem, ale gdy gdzieś drapnę duży gar to przechodzę na zacieranie.

    Czy ma ktoś odstąpić gęstwę do lagerów? Świetnie jeśli byłaby to gęstwa z drożdży płynnych WL lub Wyeast, w zamian zaoferować mogę kilka moich piwek; oraz gęstwę z S-33 (nie bijcie, wiem że to z suchych)

    Jestem z Rudy Śląskiej, ale problemu nie sprawia mi dojazd w woj.śląskim, w tygodniu i sobotę wieczorami, w niedzielę cały dzionek.
    Proszę o kontakt w wątku lub na PW

    Na zdrowie!
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10737

    #2
    Na Śląsku piwowarów jak mrówków A i w samej Rudzie masz znakomitego piwowara który aktualne warzy dolniaki
    Last edited by anteks; 15-02-2010, 20:58.
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • rex5555
      Junior
      • 01-2010
      • 7

      #3
      dzięki za odpowiedź,
      tak zauważyłem że jest parę osób z okolicy, ale nie wiem czy to tak kulturalnie od razu z buciorami włazić, muszę się oswoić z panującymi tutaj obyczajami.

      PS do ślązoków, na codzień to sie posługuja śląckom godkom - ale zrozumiałym wypada być dla wszystkich

      Comment

      • MiR_UTG
        Junior
        • 12-2006
        • 1

        #4
        jesli dalej szukasz gęstwy za pare dni zlewam lagera na cicha

        Comment

        • ceemte
          Junior
          • 01-2008
          • 8

          #5
          .

          Jesli jeszcze potrzebujesz, to mam Saflager
          (Katowice)

          Comment

          • rex5555
            Junior
            • 01-2010
            • 7

            #6
            gęstwa

            dziękuję wszystkim za zainteresowanie,
            póki co zaopatrzyłem sie w gęstwy, a mam również zostać obdarowany gęstwą Wyeast Budvar Lager, także jak przetrawią moją brzeczkę będą pewnie chętne do kolejnych.
            Także dam znać w tym wątku lub poszukam podobnego, by ktoś mógł jeszcze skorzystać
            także dziękuję i pozdrawiam!

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎