Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Sprzedam "kocioł" z Lidla

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • corwin
    Member
    • 12-2005
    • 57

    Sprzedam "kocioł" z Lidla

    Witam,

    mam na sprzedaż elektryczny kocioł z Lidla (pasteryzator do przetworów) z kranikiem. Używany tylko raz - w oryginalnym kartonie, z dowodem zakupu, instrukcją itp. Kocioł jest szeroko opisany http://www.browar.biz/forum/showthre...ighlight=lidla


    Dzięki Czujnikowi przesiadam się na inny kocioł więc ten mam do zbycia za 150 złotych (cena zakupu - 300 złotych). Preferowany odbiór osobisty (Warszwa-Bielany) - w innym przypadku do ceny dochodzi koszt kuriera.


    pzdr,
    Kuba
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika corwin Wyświetlenie odpowiedzi
    Dzięki Czujnikowi przesiadam się na inny kocioł więc ten mam do zbycia za 150 złotych (cena zakupu - 300 złotych)
    Gdzie go kupiłeś aż za 300zł?? Bo na pewno nie w Lidlu.
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • bogdan62
      Senior
      • 10-2004
      • 173

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika corwin Wyświetlenie odpowiedzi
      Witam,

      mam na sprzedaż elektryczny kocioł z Lidla (pasteryzator do przetworów) z kranikiem. Używany tylko raz - w oryginalnym kartonie, z dowodem zakupu, instrukcją itp. Kocioł jest szeroko opisany http://www.browar.biz/forum/showthre...ighlight=lidla


      Dzięki Czujnikowi przesiadam się na inny kocioł więc ten mam do zbycia za 150 złotych (cena zakupu - 300 złotych). Preferowany odbiór osobisty (Warszwa-Bielany) - w innym przypadku do ceny dochodzi koszt kuriera.


      pzdr,
      Kuba
      Wystaw go do sprzedaży na Allegro, my kupujemy taniej. Ja zapłaciłem w Lidlu poniżej 140zł.

      Comment

      • corwin
        Member
        • 12-2005
        • 57

        #4
        Może to inny kocioł? Mój to Bifinet 27 litrów, z termoregulatorem (przyznam, że nie mam pojęcia jak dokładnym ale pewnie niewystarczająco na cele warzenia piwa) i kranikiem.
        Na paragonie stoi jak wół 299 złotych.

        Ale jeśli rzeczywiście w "waszych" Lidlach jest taniej - to jestem otwarty na propozycję ceny. Na pewno nie zejdę poniżej 100 PLN, najwyżej będę używał go do podgrzewania wody na wysładzanie

        Kuba

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika corwin Wyświetlenie odpowiedzi
          najwyżej będę używał go do podgrzewania wody na wysładzanie

          Kuba
          I powiem Ci, że to jest bardzo dobra koncepcja
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • admiro
            Senior
            • 05-2005
            • 248

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika corwin Wyświetlenie odpowiedzi
            najwyżej będę używał go do podgrzewania wody na wysładzanie

            Kuba
            I do dekokcji jak znalazł
            Moje piwo jest bezcenne.

            Schizma miodowa.

            Comment

            • kopyr
              Senior
              • 06-2004
              • 9475

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika corwin Wyświetlenie odpowiedzi
              Ale jeśli rzeczywiście w "waszych" Lidlach jest taniej - to jestem otwarty na propozycję ceny. Na pewno nie zejdę poniżej 100 PLN, najwyżej będę używał go do podgrzewania wody na wysładzanie
              Właśnie tak go używam. Inna sprawa, że dałem za niego stówkę.
              blog.kopyra.com

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                Właśnie tak go używam.
                Nie zacierasz w nim?
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                  dałem za niego stówkę.
                  No ale to chyba nie w Lidlu, albo dawno temu, bo rok temu kosztował ponad 200 zł.
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • kopyr
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 9475

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie zacierasz w nim?
                    Nie. Teraz idę na ilość. Warki 0,6-0,7hl.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                    No ale to chyba nie w Lidlu, albo dawno temu, bo rok temu kosztował ponad 200 zł.
                    No chyba z 2 lata temu, ale rzeczywiście to nie była stówka tylko 119 lub 149zł.
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • corwin
                      Member
                      • 12-2005
                      • 57

                      #11
                      Przekonaliście mnie


                      Kuba

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika corwin Wyświetlenie odpowiedzi
                        Mój to Bifinet 27 litrów, z termoregulatorem (przyznam, że nie mam pojęcia jak dokładnym ale pewnie niewystarczająco na cele warzenia piwa) i kranikiem.
                        Strzelczyk w podobnym warzy od lat i piwka sa pyszne.Ba,nawet w tv o tym było.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎